Nauja PANELĖ: sausio numerio žvaigždė – dainininkė Monika Linkytė(FOTO+KONKURSAS)

Rytoj, sausio 5-ąją, prekyboje pasirodo pirmasis Naujųjų metų PANELĖS numeris. Viršelyje – viena populiariausių Lietuvos dainininkių Monika Linkytė!

Moniką žino visa Lietuva, bet kas iš tikrųjų dedasi jos gyvenime, nenutuokia niekas. „Asmeniniame gyvenime esu chaotiškesnė ir padykusi. Mėgstu visokias nesąmones“, – tikrąsias savo spalvas ir sielos kerteles PANELĖS autoriui režisieriui Romui Zabarauskui atvėre Monika. Interviu ir ryški fotosesija – sausio PANELĖJE!

Klaipėdietis Edgaras Kerpė – ne šiaip sau dešimtokas, o pasaulio bei Europos čempionas! Hiphopo šokėjas būdamas vos 16 jau dirba treneriu, kasdien treniruojasi ir jokiu būdu ant laurų nemiega bei nuolaidų dėl čempiono titulų mokykloje negauna. „Vakarykščiai nugalėtojai niekam neįdomūs“, – sako Edgaras.

Kasmetinis „Victoria's Secret“ šou – daugiausiai žiūrovų sulaukiantis mados renginys pasaulyje. Gražuolės manekenės kaskart drebina viso pasaulio vaikinų širdis, o daugybė merginų svajoja tapti kuo panašesnėmis į jas, „angelais“ vadinamas. Tačiau kokia tikroji buvimo angelu kaina? Kokius pragarus reikia praeiti, kad galėtum atsidurti tarp išrinktųjų?

Meilės istorijos niekuomet nesensta! O ar kada susimąstėt, kad mūsų močiutės išgyveno ne ką mažesnes meilės kančias ir santykių dramas? Netikit? Sausio PANELĖJE – nepaprastai šiltas legendinės Lietuvos aktorės Undinės Nasvytytės ir jos anūkės Elenos pasakojimas apie meilę tada, prieš pusę amžiaus, ir šiandien. Laikai keičiasi, jausmai – niekada!

Mes paklausėme, jūs atsakėte, o dabar galim apžvelgti pačias geriausias 2015-ųjų grožio priemones! Nuo blakstienų tušo iki šampūno – viskas vienoje vietoje!

Kol Agnės draugės laksto po parduotuves ir vakarėlius, 21 metų mergina svajoja tik apie viena – kalnus ir snieglentes. Tai – didžiausia jos aistra ir Agnei nė motais, kad snieglentės Lietuvoje vis dar dažnai laikomos vaikinų užsiėmimu. Ji – geriausių Europos snieglentininkų dvyliktuke! Ir niekas nuo kalnų jos neatbaido: nei itin brangi įranga, nei pavojingai praskeltas smakras...TAIP PAT NUMERYJE:

Juokingiausios pasaulio merginos
Kaip pasidaryti spintos reviziją?
Naujųjų metų pažadai – šįmet įvykdom!
Stilius pagal knygų herojes
Lietuvos butikų žemėlapis

KONKURSAS! Komentuok apie sausio PANELĘ ir laimėk grožio naujieną Lietuoje – FOREO LUNA veido valymo prietaisą! Užpildyk apačioje esančią anketą, o jei nori savo laimėjimo šansus padidinti, dalinkis nuomone PANELĖS INSTAGRAM, FACEBOOK paskyrose arba siųsk laišką info@panele.lt Dalyvauk iki sausio 31 d.!

Sausio PANELĖ – prekyboje jau nuo sausio 5 dienos.

Nori mylimiausią žurnalą skaityti pirmoji? Prenumeruok geriausiom sąlygom ir gauk PANELĘ tiesiai į namus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis