Buvai PANELĖS UNIVERSITETE? Sužinok, ar laimėjai!

Šį savaitgalį vykusioje parodoje „Studijos 2016 “ savo universitetą atidarė ir PANELĖ. Neįtikėtinas būrys merginų užplūdo mūsų stendą iš įvairiausių Lietuvos mokyklų, norėdamos pasidaryti PANELĖS universiteto studento pažymėjimą, paskanauti nemokamos „Vero cafe“ kavos ir laimėti didesnius prizus „Instagram“ konkurse, kur mūsų universitetas nuotraukose buvo pažymėtas net 263 kartus!

Ir Tu kėlei nuotrauką? Tikrink sąrašą, galbūt Tau atiteko vienas iš trylikos prizų!

Be tris dienas dūzgusio PANELĖS universiteto, mūsų pranešėja, aktorė, laidų vedėja ir tekstų autorė Beata Tiškevič parodoje taip pat skaitė pranešimą „Unikalumas – vertybė ar kliūtis?“, kuris susilaukė ypatingo moksleivių dėmesio. Visi norintys vos tilpo į salę, o tūkstantis, klausę pranešimo, išėjo drėgnomis iš susijaudinimo akimis! Beata vos spėjo atsakyti į visus iškilusius klausimus, norinčių nusifotografuoti eilės galo nesimatė. Kur dar apsikabinimai, nuotraukos ir nuoširdūs skaitytojų prisipažinimai, įkvėpę PANELĖS komandą dideliems ateities darbams!

Kartu su Beata penktadienį į parodą atvyko ir šio mėnesio žurnalo viršelio herojus, visoms panelėms ir feisbuvo gyventojams gerai pažįstamas Aivaras Vilutis, kuris PANELĖS universitete buvo kone populiariausias svečias. Skaitytojos prisipažino, kad ne tik Aivarą seka, bet net ir naktimis sapnuoja!

Nuotraukoje sausio viršelio herojus Aivaras Vilutis, žurnalo vyr. redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė ir autorė Beata Tiškevič.

Per tris mugės dienas PANELĖS universitetas išdavė 500 studento pažymėjimų, o savo studentėms padovanojo 400 „Vero cafe“ kavos puodelių,150 nagų lakų, dešimtis mėnesio prenumeratų ir naujausių PANELĖS žurnalų. Nepaisant to, šiandien burtu keliu dar trylikai merginų atitenka didžiojo „Instagram“ konkurso prizai – populiariausi romanai, pusės metų žurnalo PANELĖ prenumeratos, kosmetikos ir higienos priemonės.

Laimėtojų „Instagram“ vardai:

indrelawrence
emiliunouno
s.v.guess
klingeryte
vailaur
miglleexo
deimanttte
miglemigle
gabijasta
guscius
sigabitkeryte
dainorito
sandra_dail

Sveikiname! Su laimėtojomis bus susisiekta ir asmeniškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis