5 dalykai, kuriuos sužinojau apie feisbuko sensaciją Aivarą Vilutį

Penktadienį prekybos centrų lentynose pasirodęs vasario numeris – ypatingas. Meilės mėnesio viršelį PANELĖS žurnalas papuošė romantiška video dienoraščius kuriančio ir tūkstančius sekėjų feisbuke turinčio AIvaro Vilučio fotosesija. Į pasimatymą savo gerbėjas kviečiantis sudentas interviu buvo itin atviras ir susimąstęs. Visai kitoks, nei esame įpratę jį matyti buitiškuose video klipuose.

Pasikalbėti apie jo gyvenimą, netikėtai užklupusį populiarumą, santykius su šeima ir gerbėjų minias iš Marijampolės kilusį Aivarą pakviečiau prie puodelio kavos. Kol baigėme pokalbį, kava tris kartus atšalo, o kalbėjome ir išėję iš kavinės, ir pakeliui namo. Atrodo, lyg pataikiau susitikti su Aivaru tą dieną, kai jam norėjosi pasikalbėti. Vėliau prasitarė, kad toks plepus jis yra ne visada.

Prieš pokalbį peržiūrėjau beveik visus jo video dienoraščius, vos vieną, labai trumpą duotą interviu, jo pranešimus feisbuke. Susidariau nuomonę apie jį iš socialinių tinklų, kuri po pokalbio kardinaliai pasikeitė. Aivaras sako, kad taip nutinka su kiekvienu žmogumi, kuris pirma jį pažįsta iš feisbuko, o tik vėliau sutinka realybėje.

Išskyriau penkis naujus dalykus, kuriuos sužinojau iš interviu su feisbuko sensacija Aivaru Vilučiu:

1. Iš pradžių jis bandė kurti rimtus video dienoraščius. Pirmieji Aivaro video klipai buvo lyg tos dienos įspūdžiai, rimtos, psichologinės ir socialinės problemos, kurias jis aptarinėdavo anglų kalba! Deja, jos toli gražu nesusilaukdavo didelio užsieniečių ar lietuvių dėmesio. Po kurio laiko Aivaras suprato, kad jis tiesiog bando kopijuoti pasaulinių video blogerių klipus ir nusprendė ieškoti savo stiliaus. Būtent savitumas jam pelnė dabartinius 32 tūkstančius sekėjų feisbuke!

Aivaras Vilutis
Aivaras Vilutis
R. Mishkos nuotr.

Nuotr. Viršelio fotosesijos užkulisiai

2. Buvau įsitikinusi, kad žvaigždė Aivaras yra tik socialiniuose tinkluose, bet gerbėjos, pasirodo, jį taip pat lengvai atpažįsta ir gatvėje. Jos drąsiai pribėga ir prašo parašo ar nuotraukos tiesiog einant gatve, apsipirkinėjant ar važiuojant troleibusu. Prisipažinsiu, iš tokio populiarumo sulaukusio herojaus interviu ėmiau pirmą kartą, kai aplinkinių merginų žvilgsniai tyriamai žiūrėjo į mane ir galvojo: „Su kokia blondine čia Vilutis kavą geria…“ Tiesa, nors gerbėjos, atrodo, už kiekvieno kampo, mylimosios Aivaras neturi!

3. Gerbėjų dėmesys video blogerio neišlepino. Tris valandas, kai lauke buvo gerokai žemiau nulio, jis stovėjo su švarkeliu ir pozavo fotografui, nė karto nepasakęs, kad jam kažkas nepatinka. Su visais maloniai bendraujantis, pasiruošęs padėti ir dirbti tiek, kiek reikės, Aivaras sako, kad griežtai laikytis mandagumo principų jį nuo mažens išmokė tėvai.

Aivaras Vilutis
Aivaras Vilutis
R. Mishka nuotr.

Nuotr. Viršelio fotosesijos užkulisiai

4. Šeima Aivarui – pirmoje vietoje. Turbūt pastebėjote, kad jo video klipuose dažnai kalba ir mama, ir močiutė. Itin artimus ryšius su šeima turinti vaikinas sako, kad nuo savo artimiausių žmonių neturi jokių paslapčių. Nė menkiausių! Kažin, ar daug tokių paauglių Lietuvoje?

5. Pokalbio metu Aivaras išdavė du dalykus, kurių nėra daręs gyvenime. Jis niekada nėra bandęs rūkyti ir... skristi lėktuvu! Šiuo metu pusmečiui į Romą išvažiuoti besirengiantis studentas net nesusimąstė, kai mama nupirko autobuso bilietus. Tik man nustebus prisiminė, jog į Italiją žymiai greičiau nuskristi lėktuvu. „Mano mama nėra skridusi lėktuvu, tad ir manęs neleisdavo. Viskas – į Italiją tikrai skrisiu! Noriu išbandyti, ką tai reiškia. Mama, būdama namie, turbūt visą skrydžio laiką melsis“, – juokėsi vienintelis tik iš savęs besišaipantis Lietuvos humoristas.

Romantišką net dešimties puslapių Aivaro interviu skaityk vasario numeryje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis