KONKURSAS BAIGĖSI. Susipažink su „Panele“ ir laimėk prabangų prizą!

Konkursas baigėsi. Nugalėtojos (INSTAGRAM vardai): @liep_a, @indrelawrence, @barte.girl, @martaruly ir @rugille. Su nugalėtojomis apie laimėjimą susisieksime asmeniškai.

Ar kada sklaidydama žurnalo „Panelė“ puslapius susimąstei, kaip gimsta žurnalas, kaip sukuriami viršeliai ir iš kur atsiranda tiek daug idėjų vis naujoms temoms?

Žurnalas PANELĖ kviečia susipažinti iš arčiau! Pasimatymą skiriame jau vasario 25-28 dienomis vyksiančioje Vilniaus knygų mugėje, 3-ojoje salėje. Vasario 27 dieną, šeštadienį, žurnalo PANELĖ vyr. redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė visą dieną lauks tavęs ir tavo klausimų! Nepraleisk progos!


Žurnalo PANELĖ vyr. redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė. FOTOGENIJAI nuotr.

Ką reikia padaryti, kad atsidurtum PANELĖS viršelyje? Kokį keisčiausią pažadą teko duoti interviu nedalinančiam herojui? Kaip įkalbėti dizainerį per naktį pasiūti vienetinę suknelę mados fotosesijai? Pagaliau turi progą paklausti tai, kas rūpi jau seniai!

Ateik susipažinti ir dalyvauk konkurse: dalinkis nuotrauka INSTAGRAM su tag'u #supanele ir galbūt būtent tau atiteks vienas iš 5 prabangių BIOLINE kūno priežiūros rinkinių, kuriuos sudaro kūno šveitiklis ir kūno kremas. Nugalėtojas skelbsime www.panele.lt vasario 29 dieną. Iki pasimatymo, lauksime Vilniaus knygų mugėje!

Vietoje užsiprenumravusių ar nusipirkusių „Panelės“ žurnalą laukia dovana – „Vero Cafe“ kava nemokamai. Kavos kiekis ribotas, paskubėk!


Daugiau informacijos apie susitikimą su PANELE – jau greitai www.panele.lt

Šiandien spalio viršelio mergina Ieva Krivickaitė švenčia 18-ąjį gimtadienį! 🎂🎂🎂 kviečiam sveikinti Ievą komentaruose! 💕 #panele #ievakrivickaite #gimtadienis #sveikinimai

A photo posted by PANELĖ (@panelemagazine) on Jan 8, 2016 at 12:22am PST

Trumpa viršelio fotosesijos poilsio akimirka: Rūta Meilutytė ruošias antrojo viršelio fotografavimui, o vyr.redaktorė Vytautė žiūri, koks kadras bus pats geriausias 📷📷📷 Rugsėjo PANELĖ-prekyboje jau nuo rytojaus! #panele #rugsejis #rutameilutyte #talentunumeris

A photo posted by PANELĖ (@panelemagazine) on Sep 3, 2015 at 5:00am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis