Pirmą kartą išbandė „Tinderį“ - tokio rezultato nesitikėjo

Kalėdų Senis svajonių vaikino po egle nepadėjo, žavingas nepažįstamasis Naujųjų naktį nepabučiavo, ką gi, paskutinė viltis – meilės diena. Daviau sau žodį – viena jos tikrai nesutiksiu! Ir štai nieko negalvodama jau siunčiuosi pirmą į galvą atėjusį ir įvairiausiais žodžiais minimą pažinčių rojų – tinderį...

Apie tinderį žinojau tik iš draugių pasakojimų, kurios atviraudavo tai kasdien vaikštančios į pasimatymus su skirtingais vaikinais dėl pramogos, tai jau sėkmingai radusios lyg iš žurnalo viršelio nulipusią savo gyvenimo meilę. Aš tuo metu joms bambėjau apie likimą ir tradicinę pažintį. Mintyse tvirtai tikėjau, kad kur jau kur, bet dažnai pašiepiamame tinderyje savo antros širdies pusės nerasi. Tuomet gavau iššūkį. Kaip gali sakyti, kad nerasi, jei net nežinai, kas ten slepiasi? Taip aš parsisiunčiau programėlę, išrinkau penkias gražiausias savo nuotraukas ir panirau į stebuklingą tinderio pasaulį.

VISI VAIKINŲ TIPAI

Pirmoji reakcija, išvydus vaikinų nuotraukas, buvo tikras isteriškas juokas. Ne pašiepiantis ar piktas, bet nuoširdus ir iš nuostabos, kokių tik gudrybių jie neprigalvoja, kad prisiviliotų merginų dėmesį. Vienas įsidėjęs vilko nuotrauką… ne, į kairę! Kitas tik su rankšluosčiu pridengtu pasturgaliu vonioje selfina – dar labiau ne. Trečias skrieja bangomis su jėgos aitvaru. Šitam, aišku, kad taip! Dar kitas apsikabinęs šunį – neatsilaikiau, žinoma. Trys taip iš eilės! Kiek laiko reikės jiems visiems skirti susirašinėjant?

Kas antroje nuotraukoje vis išmeta kokį piktąjį blogiuką, kurio nuotraukose matyti automobilis, iki pusės apnuogintas išpuoselėtas kūnas arba nuotrauka iš visiems gerai pažįstamo klubo. Tokiems iškart sakau „ne“! Į kairę, be abejonių, keliauja ir nuotraukos su vaikais, vestuviniais jaunikio kostiumais, žaisliniais ginklais, striptizo stulpais ir kruvinomis nosimis. Po penkių tokių nuotraukų jau pradedu svarstyti, ar gera mintis buvo čia užsiregistruoti. Niekada nerasiu sau tinkamo! Kur dingo visi tie princai, baigę universitetus, turintys hobių ir dirbantys mėgstamą darbą?

Praėjus blogiukų bangai, prasideda tamsaus gymio užsieniečiai, labai dažnai italai ir turkai. Palyginti su mūsų šviesiaplaukiais lietuvaičiais, nuotraukose šie rudų akių tamsiaplaukiai atrodo ypač karšti, dažnai pasidarę profesionalias fotosesijas ir nebijantys demonstruoti dailių ne tik veido, bet ir pilvo preso bruožų. Suderinamumų, visiškai nekeista, jie turi po kelis tūkstančius, tad arba vis neranda savo gyvenimo meilės, arba mėgaujasi flirtavimo menu. Pagauta smalsumo keletui pasakau „taip“ ir laukiu žinutės. Susideriname iškart, prasideda pokalbiai.

DŽENTELMENŲ RINKIMAI

Galantiškasis Fernanso man pradėjo pasakoti apie geriausius šių dienų filmus, kuriuos turėčiau pažiūrėti, o galiausiai kinematografiją pasiūlė aptarti susitikus. Iš Belgijos kilęs Timas, kuris viešėjo Lietuvoje darbo reikalais, pakvietė pasisvečiuoti pas jį, kur šilčiau: You wanna come here and enjoy warmer weather? (angl. „Nori atvykti čia pasidžiaugti šiltu oru?“), bet paskui pats suprato, kad paskubėjo, ir nusprendė, kad mums reikia geriau vienam kitą pažinti. Kitiems tamsaus gymio vaikinams neatrodo kažkas blogo iškart susitikti ir artimiau susipažinti prie kavos puodelio.

Praėjus užsieniečių srautui, lyg perlas sužibo viltis, jog tinderyje galima susirasti vaikiną lietuvį. Simpatišką, lipantį į kalnus, kuriantį muziką, plaukiojantį jėgos aitvarais, slidinėjantį ir mėgstantį keliauti. Iškart supratau, jog tokie ne sėdi pas mamą ant sofos, o turi darbą, pomėgių, draugų ir svajonių. Nuotraukos kalba apie patirtus jaudinančius jų nuotykius aukščiausiose Europos viršukalnėse, gražiausiuose pasaulio miestuose, pavojingose vandenynų bangose. Tokie tikri ir nesuvaidinti, su vyriškomis karininkų uniformomis ar galantiškais kostiumais, bet kada galintys tave iškviesti valso! Siunčiu nuotraukas teigiama kryptimi ir taip norisi parašyti pirmai. Brūkšteliu vienam juokais: „Tai likimas.“ Po poros valandų sulaukiu atsakymo: „Ne likimas, tinderis!“ Jis turi humoro jausmą! Simpatiškas, išsilavinęs, mokantis bendrauti. Suteikiu tinderiui antrą šansą.

LABAS, GRAŽUOLE!

Kaip vėliau sužinojau, dauguma vaikinų turi savo pick up lines (angl. „užkalbinimo linijas“), kurios dažniausia suveikia. Savo kailiu patyriau keletą tokių. Vieni nė nepasisveikinę pradeda nuo komplimentų: Are you ready to meet this charming Portuguese? Hey, Hey bella bionda! Hola chika, como es tas? Kiti domisi, ką spėjau nuveikti arba kaip jaučiuosi: „Labas, kaip nuotaikos?“, „Labutis, kaip savaitgalis merginai lekia?“ O treti iškart klausimais apipylė: „Labas, turiu klausimą, bet jis sunkus, ready?“ ir pats džentelmeniškiausias: „Žinote ką? Jūsų labai žavi šypsena! Negalėjau Jums to neparašyti…“ Manyčiau, kad paskutinis puikiai veikia, nes kuri gi mergina nepadėkos už gražų komplimentą ir nepratęs pokalbio?

Kadangi su visais bendrauti nespėju, atrašau tik keletui. Galbūt bus lengva bendrauti, rasime bendrų interesų. Deja, jau po keleto žinučių pajaučiu, kad vis kažkas ne taip. Tai per daug klausimų, tai per daug vulgarus ar nerimtas. Sako atėję čia pažaisti, apvalaus suderinamumų skaičiaus surinkti. Švaisto kažkieno laiką dėl skaičiaus, kuriuo galėtų pasipuikuoti prieš draugus. Čia ir baigiasi mūsų pokalbis. Iki, Romeo!

GAL TAI JIS?

Pamenate, vienam šmaikščiam vaikinui parašiau pirmoji? Jis Mantas iš Vilniaus. Nors nuotraukoje su baltu chalatu, pasirodo, kad nei žmones gydo, nei mediciną studijuoja. Nepaisant to, laisvalaikiu taip pat kuria muziką ir dirba rimtą, kostiumuotą darbą. Jo profilio nuotraukos lyg skirtingi pasimatymų tipai: darbe, atostogose, rudenėjančiame parke, jo muzikinėje erdvėje ar su merginų širdis akimirksniu užkariaujančiu auksiniu labradoru. Nors pats pasakojo, jog pora jo pažįstamų savo sužadėtinius sutiko būtent tinderyje, jam tai daugiau naujų pažinčių, bet ne meilės vietelė: „Merginos čia tikrai neieškau, netikiu tuo. Vis dėlto pažinčių radau gana smagių ir įdomių.“

Nors iš pradžių tvirtino, kad tinderyje yra tik dėl suderinamumų skaičiaus, bendravome toliau. Vienas apie kitą vis daugiau sužinojome, tačiau nespaudėme sudėtingais klausimais. Juokavome, pasakojome, kuo šiuo metu gyvename, kalbėjome apie svajones. Net pati nepastebėjau, kaip šypsausi atrašinėdama. Neturėjau minčių vaikščioti į pasimatymus, bet po poros savaičių pagavau save galvojančią, kaip norėčiau su juo atsigerti kavos. Net jei ir nevadintume to pasimatymu, būtų įdomu jį sutikti realybėje. O gal...

LEMTINGAS PASIMATYMAS

Man besvajojant, skanią kavą gaminančioje vietelėje netikėtai pasitaikė renginys. Jis užsiminė, jog su draugu planuoja užsukti. Nors iš pradžių neturėjau minčių ten belstis, sėdint su drauge centre ji lyg tyčia užsispyrė: „Važiuojam! Pažiūrėsim, ar toks pat gražus ir realybėje!“ Mano pasimatymai niekada nebuvo lengvi. Ir šį kartą pasiklydome ieškodamos kavinės, tad pavėlavome gal pusvalandį. Ten buvo taip sausakimša, kad į vidų nebuvo įmanoma prasibrauti. Tik juokiausi, jog ryžausi avantiūrai, kai pamačiau jį sėdintį prie lango. Spėjau, kad ten jis, juk gyvenime jo nemačiau! Draugė staiga pabeldė į langą, o jis atsisukęs iškart mane pažino. Parodžiau, kad nėra vietų, netelpame, pakviečiau išeiti laukan, o jis… Tiesiog patraukė pečiais ir nusisuko. Likau be žado. Aš atėjau, nes tu mane pakvietei, ir net nežadi išeiti pasisveikinti?! Draugė jį iškart išvadino chamu, bet aš dar nepuoliau teisti. Nuėjome į kavinukę šalia, prisėdome sušilti. Lyg naivuolė parašiau, kur esame, galbūt norės užsukti po renginio. Gavau akiplėšiškiausią atsakymą: „O ne! Kava ir panos. Bet mes neturime kada jos gerti.“ Skaičiau gal dešimt kartų ir negalėjau patikėti savo akimis. KAIP taip galima? Ar tu, vaikine, visai išprotėjai?

Kai nuslūgo pradinis sumišimas, pradėjau galvoti, gal man kažkas negerai. Gal per stiklą pasirodžiau negraži, ne jo skonio. Draugė tik juokėsi ir pamokslavo apie mano pačios išgalvotus tinderio princus. Kur tie džentelmenai, kurie išeitų, jei tu netelpi užeiti, pasiūlytų kitą vietą, paklaustų, ar man nešalta? Ar dabar visi vaikinai moka tik traukioti pečiais?

Labai tikiuosi, kad žavusis Mantas kitą dieną suprato savo klaidas. Kad jis suprato, bet buvo gėda atsiprašyti. Man taip gaila dėl tavo poelgio, prince. Nekartok to su kitomis merginomis, nes išrinktoji pas tave taip ir neateis. Liks už stiklo.

P. S. Ne, iš tikrųjų tikiuosi, kad ir tu liksi už stiklo, ant ledo ir verksi tą šunį iš nuotraukos apsikabinęs

P. P. S. Tinderį išsitryniau.

P. P. P. S. O gal reikėjo tam žvejui mėgėjui atrašyti?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis