Nuobodžiauji? Aivaras Vilutis siūlo sparčiai populiarėjančią pramogą

Pristatinėti „Panelės“ herojaus Aivaro Vilučio tikrai nereikia – vasario numerio viršelio vaikinas turi nuolat didėjančią ištikimų sekėjų armiją (daugiau nei 34000!), kuri aktyviai žiūri ir komentuoja jau visoje Lietuvoje žinomais tapusius jo vaizdo klipus.

O štai visai neseniai Aivaras savo gerbėjams pasiūlė unikalią pramogą – vis dažniau pastebimas tiesiogines „Facebook“ transliacijas, kurių metu atsakinėja į žiūrovų klausimus, atlieka įvairiausius išbandymus ar tiesiog linksmina tūkstantinę savo gerbėjų minią.

Aivaro fanai – itin aktyvūs: per valandos trukmės transliaciją vaikinas sulaukia daugiau nei 16000 klausimų bei komentarų, o atsitiktine tvarka atsirinkęs, stengiasi į kuo daugiau jų atsakyti. Jei esi Aivaro sekėja, automatiškai sužinosi, kada gi prasidės kita jo transliacija. Ar gali būti, kad greitai sulauksime reguliarios Aivaro laidos? Galbūt būtent jis sukurs pirmąjį Lietuvoje „gyvą“ „Facebook“ pokalbių šou?

Vasario viršelio žvaigždės interviu jau gali rasti www.panele.lt! Aivaras Vilutis atvirai apie žinomumo kainą ir meilę pasakoja tik PANELĖS skaitytojoms! Visą interviu ieškok lyg sniegas tirpstančio žurnalo puslapiuose. ✨🎈🎉 #aivarasvilutis #panelemagazine #february #issue

A photo posted by PANELĖ (@panelemagazine) on Feb 28, 2016 at 6:40am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis