Nauja „Panelė“: laimės receptai, patarimai ir prizai!

Pavasaris tik įsibėgėja! Pristatome naują žurnalo „Panelė“ numerį, kuriame – tikros istorijos ir laimės receptai.

Viršelio mergina – feisbuko juokelių princesė, slaptos merginų grupės įkūrėja ir portalo stiliusos.lt vadovė Agnė Kulitaitė. Graži, protinga, samojinga ir miela – tokią Agnę kasdien mato draugai ir beveik 20000 feisbuko sekėjų. Dabar ji gyvena lyg laimingame sapne: mylimasis, svajonių darbas ir humoro kupina kasdienybė, tačiau taip buvo ne visada. Paauglystėje Agnei teko išgyventi tikrą pragarą: „Mokykloje atimdavo mano sportinę aprangą, dažnai pietaudavau tualete viena, o kartą grįžau namo basa, nes bendraklasiai pavogė batus. Labai išgyvenau, nemokėjau apsiginti. išsiverkdavau, skausmą laikydavau savyje O vėliau visas negandas vainikavo skrandžio opa...“

16-metė Ugnė Savickaitė po „Mados infekcijos“ kastingo tapo tikra sensacija: apvalesnių formų mergina sugalvojo išbandyti laimę modelių atrankoje ir net nepatekusi į kolekcijų pristatymus ji sudrebino užsistovėjusius Lietuvos mados pasaulio vandenis. Greitai atsirado tų, kurie kritikavo Ugnę, tačiau nuoširdi ir pozityvi 16-metė skaudžių įžeidimų į savo širdį neįsileido:„Kita mergina po tokių komentarų nė kąsnio į burną neimtų, o aš suprantu, kad kitą dieną jie užmirš, ką parašė, bet man su savo kūnu reikės gyventi toliau“. Ir tikrai – po kastingo Ugnė sulaukė daugybės skambučių, dėmesio, siūlymų fotografuotis ar net tapti reklaminiu veidu. Galbūt terminas „Plus Size“ pagaliau nebebus tabu Lietuvoje?

Kartu su atviru Ugnės interviu ir fotosesija žurnale rasi ir vertingų „Plus size“ dydžio patarimų, „Atminkite, kad drabužiai skirti ne tam, kad po jais slėptumeisi, o tam, kad praskaidrintų kasdienybę, suteiktų pasitikėjimo savimi ir malonaus žinojimo, kad sau patinki“, – sako „Panelės“ mados redaktorė Miglė Kazėnaitė. Jos patarimai plus size stiliui – balandžio „Panelėje“.

„Lietuvos futbolo viltis“– taip dažnai vadinamas 16-metis Lukas Laurinavičius, besitreniruojantis futbolo akademijoje JAV ir stebinantis sporto profesionalus savo talentu ir ištverme. Jau nuo ankstyvos vaikystės ne tik ūgiu pralenkęs bendraamžius šiandien jis visą savo laisvalaikį aukoja futbolui, gerina rezultatus ir jau dabar priklauso elitinei jaunųjų futbolinkų komandai, kurioje – tik neeiliniai iš viso pasaulio surinkti žaidėjai.

„CoolŪkis“ – taip vadinasi originalus dviejų lietuvaičių, Ievos ir Austės projektas, jungiantis dvi kartas: kaime likusius vienišus senelius ir daržininkystę išbandyti trokštantį jaunimą. Projekto esmė – padėti savo žemės dirbti nebepajėgiančiams seneliams ir kartu užauginti naują derlių. Seneliams – rūpininmasis jų brangia žeme ir jaunatviška kompanija, o jaunimui – neįkainojami patarimai ir savomis rankomis užaugintas derlius! Ir visa tai – iš didelio noro padėti ir bendrauti!

Niekaip nepavyksta pasidaryti tobulo makiažo? Ir nereikia – naujausia tendencija – netobulumas! Eksperimentuok kartu su „Panele“: balandžio numeryje rasite naujausias makiažo tendencijas, patarimus ir atradimus!

Taip pat numeryje:

Vietoj studijų – gyvenimo universitetas Australijoje
Sporto programa taupuolėms
Depresija – kaip išsivaduoti iš liūdesio gniaužtų?
Susitikimas su Kardashian šeimos vizažistu ir kontūravimo pradininku Mario Dedivanovic

O taip pat jau tradicinėmis tapusios rubrikos „Pasikalbėkim“, „Knygų klubas“ , „Prognozė“, „Talentai“ bei daug kitų!

Pirkti balandžio „Panelę“ kaip niekad naudinga: numeryje – prabangūs grožio prizai!

„Urban Decay“ NAKED akių šešėlių paletės;
PHILIPS epiliatorius;
Plaukų priežiūros rinkinys, skirtas plaukų atkūrimui!

Nauja „Panelė“ – prekyboje jau balandžio 5 dieną! Nori mylimiausią žurnalą skaityti pirmoji? Prenumeruok geriausiom sąlygom ir gauk PANELĘ tiesiai į namus!

Dabar prenumeruojantiems „Panelę“ metams – GOSH „No Limit“ blakstienų tušas dovanų! Daugiau informacijos ČIA.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis