Tikros meilės istorijos: labiausiai romantiką gadina...

Pirmi pasimatymai pilni baimės, smalsumo ir jaudulio, plasnojančio nerūpestingais drugeliais. Nesustodami jie suka ratus ir neleidžia susikaupti, ramiai miegoti ar galvoti apie ką kita. Deja, šis jausmas nesitęsia amžinai ir su kiekvienu pasimatymu romantiką vis labiau keičia rutina. Savo vaikiną pradedi vis geriau pažinti: matyti ne tik pliusus, bet ir minusus, kuriuos jam anksčiau pavyko nuslėpti. Panele.lt atlikome apklausą, kurioje 260 merginų reagavo į situacijas, galinčias nužudyti net iki tol tobulais vadintus santykius. Mūsų kalbintos porelės sako, kad tokių situacijų draugaujant pasitaiko žymiai daugiau. Atsimink, kad apsaugotum savo tobulus santykius!

MEILĖS IŠBANDYMAI

Nors dažnai mėgstama sakyti, kad žmogaus išvaizda kuriant santykius nieko nelemia, mūsų apklausos rezultatai rodo ką kita. Jei į pirmą pasimatymą merginai atėjus su suknele, simpatija pasirodytų su purvinais batais ir sportine striuke, pusės merginų reakcija būtų neigiama, o visi plazdantys drugeliai dingtų kaip dūmas. Ne taip skaudžiai merginos reaguoja į vaikinus, kurie paprašo, kad už kavą ar romantiškos vakarienės patiekalą panelė susimokėtų pati. Panaši situacija ir su puokščių glėbiais. Per pirmąjį pasimatymą vaikinui pradėjus kalbėti, kad niekada mylimosioms neperka gėlių, reta sutriktų. Didžiajai daliai merginų tai nebūtų priežastis skirtis.

Net ir tobulas įvaizdis gali pavirsti niekais, jeigu po poros pasimatymų vaikinas pareiškia, kad merginos pareiga gaminti valgį ir tvarkyti namus, o taip pasakęs gulės ant sofos ir lauks, kol išplausi indus viena. Net pusei merginų drugeliai pradėtų gaišti tą pačią akimirką. Susirūpinimą ir liūdesį merginoms kelia ne tik joms padėti tingintys vaikinai. Panašiai drugelius naikina ir nevykęs susipažinimas su mylimojo draugija. Jeigu vakarėlyje su jo geriausiais draugais mergina nesijaučia patogiai, vaidinti laimingą bandytų tik kas trečia. Kitos net nebandytų slėpti nepasitenkinimo ir rėžtų į akis viską, ką galvoja. Tiesa, merginos kur kas tolerantiškesnės vaikinų planams nei draugams. Jeigu tėvai nepalaikytų draugystės, merginos pasiruošusios ginti savo mylimuosius net prieš tėvus, o drugeliai plazdėtų kaip plazdėję!

Pora
Pora
Fotolia nuotr.

Išties, kai niekas ranka neberašo meilės laiškų, nebereikia merginos toliausiai lydėti namo ar po langais groti serenadų, romantikos draugaujant lieka vis mažiau. Vakarienė, pasivaikščiojimas parke ar kino seansas tapo pagrindiniais romantikos šaltiniais, tad vienam kitą nustebinti ir priversti drugelius plasnoti darosi nepaprastai sunku. Tačiau romantikai nereikia nei daug pinigų, nei brangių dovanų. Viską lemia nuoširdumas ir tavo išradingumas nustebinti antrąją pusę net būnant bibliotekoje!

MERGINOS VS VAIKINAI

Kaip merginų išpažintyse, taip ir porelių gyvenime. Paklausus apie labiausiai erzinančius dalykus santykiuose nė vienam nereikėjo laiko pagalvoti. Visos bėdos ant liežuvio galo, tik duok išsilieti! Bet didžiausia romantika atsiranda tada, kai išlieję nuoskaudas mylimieji pasibučiuoja ir priima jas kaip savas.

Profesionaliai lengvąja atletika užsiimantys Sofija (21) ir Paulius (21) draugauja dvejus metus. Porelė juokauja, kad labiausiai nervina, kai iškrinta auskarai apsikabinus, nes tada reikia jų visur ieškoti. „Nepatiktų ir jei gaučiau kokį nors eiliuotą sveikinimą per Kalėdas arba Velykas, bet taip ir nebūna. Nemėgstu dovanų, kurios „turi patikti visoms merginoms“, nes tai dažnai reiškia, kad žmogus nelabai apie tave galvojo, nepastebėjo, ką mėgsti būtent tu. Tada jautiesi kaip eilinis egzempliorius, o kam tai patinka? Nepatiktų, jei žmogus dovanotų dovaną dėl įvertinimo, savęs parodymo, o ne tam, kad suteiktų džiaugsmo. Ir jeigu apsimestų, kad yra visų sričių ekspertas, o labiausiai bijotų prisipažinti, kad kažko nežino“, – su tokiu žmogumi santykių Sofija neįsivaizduoja. Laimė, kad jos Paulius visai kitoks: romantiškas, šmaikštus ir paprastas: „O man labiausiai romantiką gadintų vėlavimas, bet Sofija jau beveik išsprendė šią problemą, priekaištų jai neturiu. Indų plovimą galima pasidalyti, čia jau smulkmena, įdomiausia gaminti kartu. O jeigu indų plovimas yra didelė problema, tada reikia į restoraną eiti. Romantiką sugadinti visai galėtų nuovargis, bet dėl didelio tempo jis dažnai neišvengiamas. Mano nuomone, romantiką gadintų laiko nesuradimas mažiems ir nelabai reikšmingiems, bet saldiems širdžiai dalykams“, – romantikos po dvejų metų dar nepraranda vaikinas.

Pora
Pora
Shutterstock nuotr.

Kartu gyvenantys studentai Greta (21) ir Gabrielius (22) drauge net penkerius metus. Mergina sako, kad romantiką santykiuose jei kas ir gadina, tai bloga nuotaika ar zyzimas. Su gera nuotaika ir serialo žiūrėjimas ant sofos ar užstrigimas lifte būna romantiški: „Dėl poelgių... po tiek laiko jau kaip ir prie visko pripranti, liko tik viešoje vietoje kartais pernelyg atviri ir garsūs pasisakymai, kurie verčia nervintis ir dažniausiai kyla dėl blogos nuotaikos.“ Tuo tarpu pedantui Gabrieliui niekas taip negadina romantikos, kaip netvarka. „Man dažniausiai visa romantika dingsta išvydus nesutvarkytus namus, ypač jei prieš porą valandų jie dar buvo tvarkingi. Erzina, kai Greta tiesiog nepasideda daiktų į vietą ar palieka šiukšles. Tokios problemos pasimato tik pradėjus kartu gyventi, romantika dėl tokių smulkmenų pasidaro labai gyvenimiška“, – buities kartu gyvendami porelė nebeslepia.

Mokykloje besimokantys Miglė (16) ir Rokas (18) pora jau pusantrų metų. Miglė mylimąjį vadina ir vaikinu, ir geriausiu draugu, tačiau net jis turi savybių, kurios erzina. „Kartais tai per didelis noras nuo visų atsiriboti ir būti tik dviese, kartais pavydas, kurio neturėtų būti. Negaliu pakęsti ir to, kad pamiršta tokį dalyką kaip pinigų taupymą, dėl kurio vėliau tenka gailėtis. Šiuos erzinančius dalykus prisiminus man visi drugeliai kaipmat išsilaksto.“ Rokas taip pat neslepia kandumo Miglės atžvilgiu: „Mėgsta visur kišti savo nosį ir spręsti kitų bėdas, kai pamiršta, kad patys jų turime. Be to, Panele Teisinguole irgi mėgsta pabūti… O dar kai reikia kur skubėti, man gali tekti ir nusnausti, kol draugė susiruoš. Tas laukimas veda iš proto!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis