6 vasaros TOP grožio patarimai, be kurių neišsiversi

Temperatūra kyla, metas paklusti vasaros odos priežiūros taisyklėms: daugiau drėgmės, daugiau lengvumo, daugiau natūralumo ir, žinoma, poilsio!

1. SPF!

Iš namų be batų neini, tiesa? Lygiai taip pat pro duris neženk nepasitepusi kremu su SPF, o tai ypač aktualu vasarą. Saulė aktyvi net tada, kai slepiasi už debesų, kenksmingi jos spinduliai prasiskverbia pro stiklą ir audinius, todėl apsaugoti nuo jų veido ir kūno odą tiesiog būtina. Nemėgsti lipnumo? Šiandien galima rasti ir labai lengvos konsistencijos priemonių, užtikrinančių visakeriopą apsaugą.

2. Mažiau yra daugiau

Tau atostogos, o veido odai – ne?! Nesąmonė, leisk ir jai pailsėti naudodama mažiau dekoratyvinės kosmetikos ir rinkdamasi lengvesnius pakaitalus. Vietoj pudros – BB kremas, o sunkūs maskuokliai, kontūravimo paletės ir kita „sunkioji artilerija“ gali ir palaukti.

3. Nepamiršk rankų!

Rankos – viena tų vietų, kurios gauna bene daugiausia saulės spindulių. Nepamiršk reguliariai jų tepti drėkinamuoju kremu su SPF, nes kitaip rankų oda išsausės, odelės ims pleišėti, nagai – silpnėti, vienos bėdos, tiesa? O kur dar maudynės sūriame vandenyje, vasaros darbai ir nuolat besikeičiantis nagų lakas? Bent du kartus per savaitę palepink savo rankas intensyviai drėkinančiu aliejumi, o jei nori sustiprinti jo poveikį, kuriam laikui užsimauk gumines pirštines.

4. Įdegio repeticija

Jeigu iki pat vasaros neturėjai progos net ant pievos pagulėti, siūlom nerizikuoti ir saulės voniomis mėgautis pamažu. Gera pradžia – savaiminis įdegis, kuris yra ne tik saugus, bet tinkamai naudojamas suteikia natūralų efektą. Sezono pradžiai – pats tas, o vėliau galėsi džiaugtis ir natūraliai saulės nubučiuota oda.

5. Neleisk išdžiūti

Jei jauti odos tempimą, ji – smarkiai išsausėjusi. Nelauk, kol oda pati ims šauktis pagalbos, drėkink ją nuolat, venk karšto dušo ir vonios, kurie kaip niekas kitas nuplauna natūralią odos drėgmę. Norėdama drėgmę odoje „užrakinti“, visiškai nenušluostyk jos rankšluosčiu po maudynių, o dar vos vos drėgną patepk kremu. Taip sustiprinsi drėkinimo poveikį.

6. Lengvesnis variantas

Žiemą intensyviais kremais saugojom odą nuo išsausėjimo, o atėjus vasarai, kai oda išskiria daugiau prakaito, apsiribokime naujos kartos itin lengvais, bet efektyviai drėkinančiais produktais. Tokių galima rasti pagal savo odos tipą: jie tinka tiek riebiai, tiek išsausėjusiai odai. Neapkrauk odos, o intensyvias kaukes palik grožio procedūroms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis