„Pretty Little Liars“ gerbėjoms - žinia, kuri išspaus ašarą (FOTO)

Žinia apie garsiojo merginų dievinamo serialo „Pretty Little Liars“ baigtį sklandė jau senokai, tačiau vakar serialo kūrėja I. Marlene King patvirtino - serialas pasibaigs kartu su septintuoju sezonu.

Leidiniui Entertainment Weekly I. Marlene teigė: „Man buvo didelė garbė dirbti su visa serialo komanda pastaruosius septynerius metus. Mes visi tapome šeima ir bus labai sudėtinga vienas kitam tarti sudie. Aš džiaugiuosi, jog serialas padarė tokią didžiulę įtaką jaunajai audotitorijai ir išgarsino seriale vaidinusius aktorius“.

Serialo aktorės
Serialo aktorės
Vida Press

Pagrindinės serialo kūrėjos manymu, serialo žiūrovai turėtų būti patenkinti serialo baigtimi ir tikisi, jog serialo pabaiga pagaliau atsakys į visus klausimus.

Jai antrino viena pagrindinių serialo aktorių Lucy Hale. Mergina teigė, jog vaidmuo seriale ją praturtino visomis prasmėmis, tad šis gyvenimo etapas jai visuomet išliks nuostabus.

Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press

Savo kolegei pritarė ir Sasha Pieterse, kuri teigė, jog sunkiausia bus išsiskirti su visa serialo kūrybine komanda. Anot aktorės, nors per septynerius metus tarp kūrybinės komandos buvo visko - ir nesutarimų, ir rimtesnių kivirčų, ji gali pasakyti tik teigiamus žodžius apie seriale vaidinusius aktorius. Pagrindinės serialo herojės tapo draugėmis ir realiame gyvenime, tačiau tai nieko nestebina, mat kartu merginos praleisdavo daugybę laiko. Ar merginos bendraus tarpusavyje ir pasibaigus garsiajam serialui?

Serialo aktorės
Serialo aktorės
Vida Press

Aktorės vienbalsiai teigia, jog ryšių neketina nutraukti ir tikisi susitikti kitose kūrybiniuose projektuose. Kaip bebūtų, šauniosios merginų komandos mes iš tiesų pasiilgsime. Tačiau kas ten žino, galbūt serialo kūrėjai mus pradžiugins žinia apie kuriamą Pretty Little Liars filmą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis