Gražiausi bruožai: sužinok, kokio veido reikalauja plastikos chirurgų pacientės (FOTO)

Šiandienis pasaulis tiesiog apsėstas grožio manijos. Plastikos chirurgai neturi kada atsikvėpti - į jų kabinetus traukia tūkstančiai ištroškusiųjų naujos nosies, dailesnių skruostų ar putlesnių lūpų.

Ne išimtis ir JAV dirbantis plastikos chirurgas De Silva. Daugelis į jo darbo kabinetą užsuka turėdami konkrečią viziją. Nemažai pacientų atsineša ir garsių pasaulio žvaigždžių nuotraukas. Būtent įžymybių išvaizda inspiruoja žmones ir paskatina juos pokyčiams. Anot jo, tapo įprasta, jog pacientai ateina su savimi atsinešę dievinamos žvaigždės nuotrauką ir beda pirštu į ją sakydami: noriu būti toks, kaip jis/ ji.

Per visą savo dešimties metų darbo praktiką daktaras De Silva prikaupė nemažai informacijos apie tai, į kokias žvaigždes jo pacientai trokšta būti panašūs. Todėl jis pasidalino savo žiniomis ir atskleidė, kokios įžymybių veido dalys yra labiausiai mylimos jo pacienčių.

Kakta. Tobulos kaktos savininke tituluojama atlikėja Miley Cyrus. Ji nėra nei pernelyg aukšta, nei pernelyg žema, todėl žavi pernelyg aukštas kaktas turinčias pacientes.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Skruostai. Gražiausios pasaulio aktorės tituluojamos Angelinos Jolie skruostais galima rėžti popierių. Iškilūs, puikiai matomi, o kosmetikos dėka dar labiau išryškinami. Angelina iš tiesų gali pasigirti tobulomis veido proporcijomis. Tiesa, keista, jog De Silvos klientai nesirenka garsiosios aktorės putliųjų lūpų. Pasirodo, yra dar dailesnės lūpos...

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Lūpos. Pas plastikos chirurgą ateinantys žmonės prašyte prašo aktorės Penelopes Cruz lūpų, kurios išlaiko tobulą putlumo santykį.

Penelope Cruz
Penelope Cruz
Vida Press

Smakras. Atlikėjos Selenos Gomez smakras - išskirtinės trikampės formos, o tai labiausiai ir žavi De Silvos klientus. Tokiu ypatingu smakru tėra apdovanota labai maža dalis žmonių, o plastikos chirurgijos dėka įmanoma įgauti tokią gamtos dovaną.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Oda. Aktorei Reese Witherspoon - keturiasdešimt metų, bet ji lenktų ir dvidešimtemetes, kalbant apie odos grožį. Žinoma, daug ką lemia puikūs Reese genai, tačiau aktorė taip pat stengiasi rūpintis savo oda. Rezultatas - glotnios bei skaisčios odos trokšta beveik kas antras De Silvos pacientas!

Reese Witherspoon
Reese Witherspoon
Vida Press

Nosis. Matematiškai tobula nosis - taip plastikos chirurgas įvardina Kembridžo hercogienės Kate Middleton nosytę. Anot De Silvos, Kate tapus tikra grožio ikona pasauliniu mastu, daugelis merginų bei moterų trokšta įgauti tokios pačios formos kaip Kate nosį.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

Akys. Migdolo formos Keitos akys - De Silvos pacienčių mėgstamiausios. Dažniausiai jos prašo lygiai tokio pačio siaurumo akių ir būtinai reikalauja, jog vidinis jų kraštas būtų palenktas į apačią.

Keira Knightley
Keira Knightley
Vida Press

Antakiai. Jennifer Lopez antakių linija - tobula. Bent jau taip teigia De Silvos klientės. Na, Jennifer, kalbant apie išvaizdą, turi nemažai pliusų, o jos antakių linija iš tiesų labai dėkinga - nėra nei pernelyg nutolusi nuo akių, nei priartėjusi.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis