Jaunoji vlogerė Deimantė Vaičiūtė: man sakė pabandyti, aš ir pabandžiau (FOTO)

Viena ryškiausių Lietuvos jaunųjų vlogerių Deimantė Vaičiūtė yra laiminga mergina – turi nemenką prenumeratorių bei sekėjų armiją socialinėse medijose, ją supa nuoširdūs, tikri žmonės, mylimasis Edvinas ir gyvena ji pačiame gražiausiame Lietuvos mieste – Klaipėdoje.

Nors Deimantė į vlogerių pasaulį pateko spontaniškai, ji džiaugiasi eksperimento dėka atradusi mėgiamą vlogerės veiklą, kuri merginai suteikia įvairiausių šaunių galimybių.

Nuo gebėjimo išreikšti savo asmenybę, smagaus laiko filmuojant vaizdo įrašus iki susipažinimo su kitais talentingais jaunaisiais vlogeriais. Nors įvairiausių renginių epicentras, kaip žinia, yra sostinė, Deimantė kol kas neplanuoja palikti mylimo ir grožiu užburiančio Klaipėdos krašto. Vis dėlto šiuo metu Deimantei – iššūkių, naujų potyrių bei išbandymų metas, tad kas gali žinoti, kur nuves gyvenimo kelias? Pasidaryk arbatos ar kakavos ir paskaityk jaukų interviu su Deimante!

Trumpai papasakok, kaip atsidūrei YouTube pasaulyje, koks buvo tavo pirmasis vlogas?

Viskas prasidėjo tikriausiai dar nuo tada, kai stebėjau kitus vlogerius. Visada pagalvodavau, jog ir aš norėčiau tai išbandyti ir gal man netyčia pasisektų. Po kiek laiko draugės pastebėjo, kad man puikiai sekasi daryti gyvas (live) transliacijas ir laisvai komunikuoti su žmonėmis, tad jos mane paskatino pradėti kurti. Sakė: ,,Tu pabandyk, viskas bus gerai, nebijok ir t.t.“ Mano pirmas vaizdo įrašas buvo gana netikėtai nufilmuotas, tiesiog sugalvojau, jog man reikia nufilmuoti vaizdo įrašą, kuriame atlieku makiažą. Vaizdo įrašas gana greitai susilaukė nemažai peržiūrų bei teigiamų ir neigiamų komentarų.

💙👀

A post shared by Deimantė Vaičiūtė 👑 (@dejmukas_) on Jan 15, 2018 at 2:45am PST

Dažnai vlogini ir su savo antrąją puse Edvinu. Kuo skiriasi vidiniai pojūčiai, atmosfera, kai vlogini viena ir kai vlogini su mylimu žmogumi?

Be abejo, jog pojūčiai skiriasi. Kai būnu su Edvinu, man dažniausiai būna daug lengviau filmuoti vaizdo įrašus, nes mes kartu pasišnekame per vlogą, vienas pasako vieną, o kitas gali tai papildyti. O norėdama filmuoti vaizdo įrašą viena turiu pagauti emociją ir būti tuo metu gan motyvuota, kad susikaupčiau, tačiau pačios vienos vaizdo įrašai būna ne tokie pozityvus, bet kartais labiau iškalbingi, nes jei užsivedu kalbėti viena tema, tai tuomet ir nesustoju.

Other half of me ❤️🌎🔥

A post shared by Deimantė Vaičiūtė 👑 (@dejmukas_) on Feb 1, 2018 at 11:18am PST

Esi stiliui, mados tendencijoms neabejinga mergina. Kaip pati apibūdintum savo stilių?

Negalėčiau išskirti ir pasakyti, jog mano stilius būtent toks ar anoks, visuomet stengiuosi ieškoti kuo įvairesnių aprangos derinių, kai einu ar į renginį, ar į kavinę pasisėdėti su draugais. Vis dėlto dažniausiai renkuosi laisvą džemperį, paprastus džinsus ir sportinius batelius. Tokia yra mano kasdieninė apranga, tačiau kai noriu pasipuošti, nebijau užsidėti ir kokios nors neįprastos suknelės.

✨💞🙈 | Photoshoot with @wapsvalt #wapsvaveidas

A post shared by Deimantė Vaičiūtė 👑 (@dejmukas_) on Jan 5, 2018 at 5:45am PST

Įvardink tris mėgstamiausias ir niekada nenuviliančias kosmetikos priemones.

Trys mano mėgstamiausios priemonės... Na, manau tai būtų NYX antakių šešėliai, NYX maskuoklis bei blakstienų tušas iš Loreal. Šiuos produktus naudoju beveik kasdien ir kol kas tai yra mano favoritai.

Gyveni pajūryje, nuostabiame mieste Klaipėdoje. Ar patinka gyventi šiame mieste, o gal tavo ateities planuose gyvenimas sostinėje arba net užsienyje?

Klaipėda man be galo patinka ir man tai yra gražiausias miestas Lietuvoje. Man čia patinka. Vasarą ne per daug karšta, o žiemą nėra taip šalta. Gražūs vaizdai, jūra, Klaipėdos senamiestis - ten visada norisi nuvažiuoti. Dėl savo ateities dar kol kas negaliu pasakyti ar liksiu čia, jei darbas kvies mane į sostinę ten ir tikriausiai vykčiau, o jei Lietuvoje visiškai nesiseks, tuomet gal pabandysiu pagyventi ir užsienyje. Visuomet tyliai svajojau apsigyventi Švedijoje, nes ši šalis mane traukia ne tik gražia aplinka, bet ir žmonėmis ir tuo gyvenimu, kokį gyvena jie.

Ar filmuodama vlogus esi tokia, kokia esi iš tiesų? Galbūt turi kokių nors savybių, kurias pažįsta tik tau artimiausi žmonės, o ne sekėjai bei prenumeratoriai?

Negalėčiau pasakyti, kad visu 100 procentų esu savimi prieš kamerą, visgi jauduliukas kyla visuomet, tad pilnai atsiskleisti tiesiog nepavyksta, nes visada bijai, jog kažkas gali užgauti tave ar tavo jausmus, tad kai kuriuos crazy dalykus pasilieku sau. Vis dėlto niekuomet nevaidinu. Esu tikrai gana nuoširdus žmogus ir man vaidinti turbūt nepavyktų. Todėl stengiuosi būti tokia, kokia esu iš tikrųjų.

Puikiai sutari su kitomis garsiomis Lietuvos vlogerėmis. Ar galėtum išskirti, su kuriomis palaikai šilčiausius ryšius?

Bendrauti per atstumą, kaip žinome, yra sunku, o Klaipėdoje vlogerių ne tiek daug. Galbūt galėčiau išskirti Liną Saulutę. Su ją vis dar palaikome gana šiltus ryšius, kartais susirašome, kai pavyksta susimatome. Lina yra be galo nuoširdus ir draugiškas žmogus, ji visuomet padeda ištikus bėdai, galėčiau ją pavadinti net draugiškiausia vlogere lietuvių gretose ir manau, jog daug kas man pritartų.

Įvardink patiekalą, kurį užsisakytum paskutinei vakarienei.

Nesu išrankus žmogus, man nereikėtų kažko ypatingo ir tikriausiai, jog paskutinei vakarienei rinkčiausi sušį, nes tai yra vienas iš mano mėgstamiausių patiekalų, kurį mielai valgyčiau kad ir kasdien.

Dar neprenumeruoji Deimantės YouTube kanale? Tai gali padaryti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis