Jokio „fotošopo“: apvalių formų manekenės pademonstravo tai, ko kitos gėdinasi (FOTO)

Šiandienis mados pasaulis be fotošopo neįsivaizduojamas. Žurnalų viršelius puošia nudailintos manekenės - jokių raukšelių, riebaliukų ant pilvo ar celiulito ant šlaunų.

Šiam reiškiniui kaip begalėdama priešinasi garsi Prancūzijos mados blogerė bei dizainerė Clémentine Desseaux. Būtent ji suvienijo aštuonių apvalių formų manekenių jėgas ir sukūrė projektą All Woman Project. Jo esmė - parodyti, jog nuotraukose vaizduojamos merginos neturi būti tobulos. Joms irgi būdingos daugelio moteriškos lyties atstovių išvaizdos problemos - antsvoris, celiulitas ar raukšlelės ant kaktos.

Įkvėpiančias apvalių formų merginų, į kurių gretas taip pat pateko garsioji pliusė Iskra Lawrence, nuotraukas gali išvysti ČIA, ČIA, ČIA ir ČIA. Jokio dailinimo kompiuterinėmis programomis!

Projekto sumanytoja vienam užsienio portalui teigė, jog tikisi, kad šia fotosesija ji paskatins žiniasklaidos bei mados pasaulio atstovus pagaliau nustoti diktuoti standartus, kurie jaunas merginas priveda prie menko savęs vertinimo, nepasitikėjimo savo kūnu bei valgymo sutrikimų.

Tai ne pirmas kartas, kai apvalių formų manekenės susivienija tokiam kilniam projektui, tačiau pirmasis, kai vienu metu jų fotografuojasi tiek daug. Tiesa, internete pasirodžius nuotraukoms, iš karto pasilpylė nė vien drąsinantys merginas komentarai - buvo nemažai tų, kurie teigė, jog turint tokias kūno formas merginoms paprasčiausiai nederėtų fotografuotis ir demonstruoti madų.

Tokiems komentatoriams belieka palinkėti supratingumo bei tolerancijos, o merginas sveikiname su tokiu puikiai pavykusiu ir plačiai išgarsėjusiu projektu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis