Arianos Grande pokyčiai: kadaise ji buvo visai kitas žmogus

Pasižvalgėme po jaunimo dievinamos atlikėjos Arianos Grande (30 m.) nuotraukų archyvus ir aptikome senų merginosnuotraukų, iš kurių į mus žvelgia visai kitas žmogus.

Miela mergaičiukė raudonais plaukais - jau praeitis. Šiuo metu didžiule arklio uodega besipuošianti atlikėja kadaise, beje, buvo išprotėjusi dėl plaukų dažymo. Plaukus raudona spalva ji dažydavo... kas tris dienas! Nenuostabu, jog sulauksi dvidešimt vienerių ji savų plaukų beveik nebeturėjo, todėl šiuo metu yra priversta dėvėti perukus bei nešioti prisegtus plaukų tresus.


Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Ir nepastabiausiajam aišku, jog dabartinė Arianos išvaizda nėra gamtos dovanota. Anot Arianai artimų šaltinių, atlikėjai buvo atlikta rinoplastika (nosies operacija), įdėti veido implantai, pakeista lūpų forma ir atlikta krūtinės plastinė operacija.


Nemenkas plastinių operacijų komplektas, tiesa? Tie, kam teko susiduri su Ariana, teigia, jog ši yra pakvaišusi dėl savo išvaizdos ir neretai elgiasi lyg išprotėjusi - užsimano specialių grožio procedūrų likus vos dešimčiai minučių iki muzikinio pasirodymo, neįtikusius jai vizažistus kaip mat atleidžia ir nuolatos skundžiasi dėl grožio specialistų atlikto darbo. Nenuostabu, jog žmonės aplink Arianą ilgai neužsibūna - neapsikentę bjauraus Arianos charakterio ją palieka stilistai, vizažistai, sporto treneriai ir net asmeniniai kulinarai.


Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press


Kai nuo pat ankstyvos vaikystės tave supa kameros, o išvaizda drastiškai pasikeičia vos per pusę metų, galbūt iš tiesų lengva susirgti pakvaišau dėl savo išvaizdos liga? Daugelio teigimu, Arianai kada nors gali grėsti įžymybėms būdingas plastinių operacijų sindromas, kuomet trokšdamos kuo idealesnio varianto jos atlieka plastines operacijas viena po kitos.


Na, šio mielo veidelio jau tikrai neteks matyti...


Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Palyginkime. Ariana šiuo metu:

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press
Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press
Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis