Gražuolės Cindy Crawford dukros nuotrauka vienus nudžiugino, kitus papiktino (FOTO)

Supermodelio Cindy Crawford dukros Kaia Gerber (15 m.) populiarumas auga su kiekviena diena. Kaia jau nebesuskaičiuoja, kiek mados pasaulio renginių yra aplankiusi ar keliose reklamose yra nusifilmavusi.

Savaitgalį Kaia savo ištikimiems Instagramo gerbėjams pranešė dar vieną žinią. Patalpinusi nuotrauką kartu su žymiomis manekenėmis, tarp kurių buvo ir jaunaisiais supermodeliais tituluojamos Kendall Jenner ir Hailey Baldwin, ji įrodė, jog tapo tikra mados pasaulio dalimi.

how bazaar

A photo posted by Kaia Gerber (@kaiagerber) on Sep 10, 2016 at 6:36pm PDT

Manekenės, pasidabinusios suknelėmis, puoštomis blizgiais elementais, kartu keliavo į vieną prabangų labdaros renginį. Nors nuotraukoje matomos manekenės kur kas vyresnės nei jaunėlė Kaia, amžiaus skirtumas, regis, netrukdo Kaiai įsilieti į žymiųjų modelių gretas.

Tai, jog vos penkiolikos sulaukusiai Kaiai pramogų pasaulio vakarėliai yra tapę gyvenimo dalimi, aišku daugeliui. Kaip visuomet - yra giriančių, yra puolančių. Nors dauguma pripažįsta, jog turėdama tokią nuostabią išvaizdą mergina privalo suktis mados pasaulyje, kiti gi teigia, jog Kaia tam per jauna. Kita vertus, jos mama, garsioji manekenė Cindy Crawford, modelio karjerą taip pat pradėjo jauname amžiuje.

Kaia Gerber su modeliais
Kaia Gerber su modeliais
Vida Press

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Turbūt iesiog verta pasidžiaugti Kaia sėkmė ir palinkėti merginai kuo didžiausios stiprybės konkurencijos bei įvairiausių sunkumų kupiname modelių pasaulyje. Atrodo, jog garsiosioms šiandienos divoms Kendall Jenner, Hailey Baldwin ar Gigi Hadid vertėtų rimtai sunerimti - Kaia talentu gali pralenkti jas visas!

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis