10 priežasčių, kodėl privalai turėti rudaakį vaikiną

Rudos akys - ne tik paslaptingumo bei mįslingumo ženklas. Tai kone labiausiai traukianti akių spalva, nes ji tiesiog tobulai atskleidžia gražiausius veido bruožus ir veidui suteikia išraiškingumo. Į rudaakius norisi žiūrėti ir žiūrėti... Ir mylėti. Štai kodėl turėtum paieškoti vaikino rudaakio arba dar labiau įvertinti turimą~

1. Turi aibę puikių asmeninių savybių. Mokslininkai teigia, jog ruda akių spalva siejama su ištikimybe, pasitikėjimu savimi, žavesiu (juo rudaakiai dažnai naudojasi, kad gautų tai, ko tik įsigeidžia), stiprumu ir užsispyrimu siekti savų tikslų.

2.Pasižymi švelnumu. Rudų akių vyrai yra švelnesni ir patikimesni nei kitų akių spalvų savininkai. Apdovanoti jausmingumu, todėl labiau jaučia merginų poreikius, nenumoja ranka į jų vidinį pasaulį. Tai net kiek moteriškų savybių turintys vaikinai, kurie traukia ne tik savo vyriškumu, bet ir švelniąja puse.

3. Jie be galo ryžtingi. Juos galima pavadinti tikrais kovotojais, kovoja ne tik karjeros srityje, tačiau ir tam, kad užkariautų savo simpatijos širdį nepagailės jėgų ir bus tikrai ryžtingi. Todėl įsidėmėk - jei tu kritai į akį rudaakiui, jis tikrai dėl tavęs pasistengs ir nepagailės nei laiko, nei pastangų.

4. Supykę gana greitai atsileidžia. Nors rudaakiai gana kaprizingi ir kartais juos galima pavadinti tikrais degtukais – jie gana greitai greitai užsiplieskia. Vis dėlto gana greitai ir užgęsta. Nesijaudink, rudų akių savininkai ilgai pykti nemoka, todėl ilgi konfliktai nenumatomi.

5. Pasižymi ištikimybe. Jie greitai įsimyli, bet susidomėjimas dažniausiai greitai ir atslūgsta, jeigu pavyko rimtai sudominti rudakį, nusiramink, santykiuose, būdami jausmingi, paprastai yra ištikimi partneriui, nes nesugeba būti su žmogumi, kurio nemyli.

6.Jie sėkmingi. Dauguma pačių turtingiausių ir didžiausios sėkmės pelniusių pasaulio vyrų yra rudomis akimis! Žaliaakiai nuolat trokšta patirti ir pamatyti tai, kas dar nauja, neišbandyta ir neatrasta, todėl su jais nebus nuobodu!

7. Jie gražiausi! Daugelio apklausų metu išsiaiškinta, jog rudų akių savininkai, nesvarbu, tai būtų moteris ar vyras, yra laikomi simpatingesniais už kitų spalvų akių savininkus.

8. Jie myli naminius gyvūnus ir vaikus. Kadangi retas kuris rudaakis yra šaltas, daugelis jų be išimties myli naminius gyvūnėlius bei vaikus, todėl labai patinka moteriškosios lyties atstovėms.

9. Jie yra stiprūs. Tiek fiziškai, tiek dvasiškai, todėl visada tave apgins nuo atsiradusių negandų - jei rudaakiai įsimyli, jie gali atiduoti už mylimąją viską.

10. Jie turi jautriąją pusę. Viduje jie itin jautrūs, tačiau nedemonstruoja bet kam savo emocijų ir jausmų, atsiveria draugams ir būna labai mielos asmenybės, todėl jie visuomet yra draugų apsuptyje. Pilkaakiai – sėkmingi žmonės, fortūna jiems šypsosi ir karjeroje, ir meilėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis