Victoria Beckham priėjo pavojingo lieknumo ribą (FOTO)

Niujorko mados savaitėje kolekciją pristačiusi drabužių dizainerė, buvusios garsios merginų grupės Spice Girls narė Victoria Beckham, atrodo, lieknėja su kiekviena diena.

Vos keturiasdešimt penkis kilogramus tesverianti įžymybė šiuo metu atrodo dar labiau sulysusi. Victoria paparacių buvo užfiksuota išeinanti iš savo namų Niujorke - aptemptą oranžinę suknelę pasirinkusi keturių vaikų mama žingsniavo iki savo nuosavo limuzino.

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Ne naujiena, jog kiekvienas Victorios pasirodymas viešumoje tampa savotišku mados kolekcijos pristatymu. Tačiau šį kartą ne įspūdinga suknelė labiausiai traukė aplinkinių dėmesį. Atrodo, jog kolekcijos pristatymas svarbiausiame JAV mados renginyje Victorią taip išsekino, jog kilogramai pradėjo kristi žaibišku greičiu.

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Itin griežtomis dietomis garsėjanti Victoria, per dieną nesuvartojanti net 400 kalorijų, ko gero, šiuo metu laikosi riboto mitybos plano. O galbūt tokia kilogramų kritimo priežastis - patiriamas stresas ir nuolatinis skubėjimas?

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Kad ir kokios priežastys slypėtų, Victoriai reikėtų pasaugoti save ir savo sveikatą bei atsisakyti radikalių dietų. Iš prigimties liekna Victoria vis dar siekia išsaugoti paauglišką figūrą bet kokiais būdais. Ne kartą žiniasklaidai Victoria prisipažino, jog būna dienų, kai vienintelis jos dienos maistas tebūna avižų košė ryte ir keli puodeliai kavos.

Ar verta aukoti savo sveikatą dėl lieknos išvaizdos?

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis