Nepatikėsi, kokį radinį mergina aptiko suknelėje, pirktoje internetu (FOTO)

Amerikietė mergina nusprendė pasidovanoti sau dovaną ir iš internetinės parduotuvės užsisakė dailią, juodą suknelę. Su ja ji ketino keliauti į darbo interviu ar pasidabinti suknele eidama į pasimatymą.

Vis dėlto su nusipirkta suknele jauna mergina vargu ar kur nors pasirodys. Pasaulyje apstu pavyzdžių, kuomet užsisakius internetinėje parduotuvėje drabužius merginoms yra atsiunčiamas visai ne toks siuntinys, kokio jos tikėjosi. Tačiau tai, ką savo suknelėje išvydo amerikietė, pritrenkė visus.

Užsidėjusi suknelę ji pajuto, jog suknelės kraštas kiek sunkesnis nei turėtų būti. Mergina pradėjo čiupinėti suknelės kraštą ir nustėro, kai pajuto kažką panašaus į... pelę! Pasirodo, besiuvant suknelę pelė pakliuvo į suknelės medžiagą ir užduso. Todėl mergina gavo suknelę su žavingu priedu - pelės skeletu.

Negyvos pėlės nuotrauką suknelėje rasi ČIA.

Nuotraukoje matyti, kaip iš po suknelės krašto kyšo negyvos pelytės letenėlė. Brr.. net nupurto. Regis, mažutė pėlytė nusprendė tik šiek tiek pailsėti ant suknelės skiautės, tačiau ją ištiko kitoks likimas. Interneto komentatoriai kaipmat po merginos įkelta nuotrauka suskubo reikšti nuomonę. Daugelis šią situaciją komiškai pakrikštijo Mickey Blouse, būtent peliuko Mikio garbei.

O tau ar yra tekę kada nors užsisakytame drabužyje aptikti keistų radinių?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis