58 - erių Madonna - tarsi universiteto studentė (FOTO)

Ar pop karalienė Madonna vėl įstojo į universitetą? Tokios mintys kilo daugeliui, peržvelgusiam paparacių užfiksuotas nuotraukas, kuriose legendinė atlikėja leidžia popietę su gera drauge.

Klasikinio tipo sijonu bei balta palaidine su parišta skarele pasipuošusi keturių vaikų mama atrodo tarsi studentė! Žinoma, jaunatviškumo Madonnai prideda jos sporto pratimais ištobulinta figūra, tačiau moteris gali pasigirti ir be galo skaisčia bei lygia veido oda.

Madonna
Madonna
Vida Press

Iš tiesų galima nesunkiai susipainioti - tai brandaus amžiaus moteris ar jauna mergina. Madonnos amžių išduoda tik rankos, kurių paslėpti įžymybė niekaip negali. Vis dėlto pop karalienė - puikus pavyzdys visoms moterims, jog meilė sau ir tinkama kūno bei veido odos priežiūra gali stebuklus.

Madonna
Madonna
Vida Press

Tiesa, ne vienas teigia žinantis, jog Madonna - ištikima plastikos chirugų pacientė, todėl būtent operacijos jai suteikia tokią jaunatvišką ir žavingą išvaizdą. Kaip bebūtų, galime tik pasidžiaugti puikia Madonnos savijauta - po skandalo dėl savo sūnaus Rocco Ritchie globos teisių ji atrodo vėl pražydusi.

Lyg tikra jauna mergaičiukė!

Madonna
Madonna
Vida Press

Madonna
Madonna
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis