Neįtikėtina: Selena Gomez ardo Brangeliną?! (FOTO)

Žiniasklaidai ūžiant apie aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybas, pasklido dar viena stebinanti žinia. Pramogų pasaulyje šnibždamasi, jog prie garsiosios poros išsiskyrimo prisidėjo ne kas kita, o jaunimo numylėtinė Selena Gomez!

Vieša paslaptis, jog Selena jau kurį laiką simpatizavo Bradui. Selena ne kartą interviu yra prisipažinusi, jog Bradas jos akimis yra vienas gražiausių pasaulio vyrų bei aktorius, kurio talentu ji nenustoja žavėtis Po šiųmetinių Golden Globes apdovanojimų ceremonijos, kai Selena Instagramo tinkle paviešino nuotrauką su Bradu, buvo kilęs nemenkas šaršalas. Daugelis teigė, jog Angelina Jolie Bradui iškėlė pavydo sceną, kai pamatė jaunutės dainininkės ir į tėvus jai tinkančio aktoriaus nuotrauką kartu.

just discussing #TheBigShort 📸-@agentoh

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on Jan 11, 2016 at 12:21am PST

Tačiau tuo ši istorija nesibaigė. Selenai artimi šaltiniai teigia, jog atlikėja pramogų pasaulio koridoriuose ne kartą yra pastebėta flirtuojanti su Bradu. Be to, Selena daug kam skelbiasi, jog filmuosis Brado kuriamoje naujoje juostoje ir net juokaudama vadina save būsima Brado žmona. Gal tai - menki juokai?

Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Vida Press

Kol Angelina ir Bradas dar buvo kartu, aktorė griežtai uždraudė Bradui turėti reikalų su gražuole dainininke. Turbūt bijojo, jog draugiškas flirtas gali peržengti ribas... Kaip bebūtų, Angelina ir Bradas jau pateikė skyrybų dokumentus, todėl gali kurti naujus santykius. Vis dėlto Bradas teigia šiuo metu prioritetą teikiantis vaikų globai, o ne naujos meilės paieškai.

Tačiau pasiruošti reikia bet kam. Nenustebtume, jei po kiek laiko išaiškėtų jo romantiški santykiai su Selena...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis