Kol visų akys nukreiptos į Angeliną Jolie, Kate Middleton lieknėja toliau (FOTO)

Šiuo metu pramogų pasaulis pasaulis skambėte skamba dėl aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybų, todėl nenuostabu, jog didžiausios paparacių pajėgos yra sutelktos būtent į šias dvi įžymybes.

Europoje likusi Kembridžo hercogienė Kate Middleton šį kartą nėra pagrindinis fotografų taikinys. Vis dėlto iškilmingame priėmime užfiksuotos įžymybės nuotraukos greitai pasklido po pasaulį. Daugelis Kate gerbėjų jau griebiasi už galvų - Kate lieknėja kone su kiekviena diena!

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

Moteriškas kūno formas praradusi hercogienė nepaliauja stebinti savo lieknumu. Žydrą suknelę su smulkiais burbuliukais iš savo mėgstamos drabužių parduotuvės Marks & Spencer pasirinkusi Kate dar labiau išryškino savo liaunas kūno linijas, kurių tiesiog lieknomis nepavadinsi.

Kate jau senokai interneto komentatorių buvo praminta pieštuku, o jos kojos pašaipiai vadinamos degtukais. Regis, hercogienei nė motais kitų pasišaipymai ir prašymai nustoti lieknėti.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

Yra nemažai būgštaujančių, jog Kate toks svorio metimas gali daug kainuoti - jis gresia rimtu sveikatos sutrikdymu. Žinoma, kol kas Kate slepia savo sutrikimą ir viešumoje pasirodo plačiai šypsodamasi, tačiau kas žino, kas slypi jos viduje?

Dar lieknesnės Kate pamatyti nebenorėtume...

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis