Figūrą atidengusi garsi aktorė gąsdina aplinkinius (FOTO)

Nors Helovinas jau praeityje, ar ilgai visi prisimins garsios JAV aktorės, Amerikietiško pyrago žvaigždės Taros Reid įvaizdį šventės metu.

Tiesa, kostiumas čia niekuo dėtas. Tara pasirinko kalėdinės mergaitės įvaizdį, kuris niekuo neišsiskyrė iš kitų šventinių įvaizdžių. Nebent savo atvirumu, kuris, Taros atveju, labai pakenkė. Daugelis jau pripratę matyti Holivudo žvaigždes menkai apsirengusias, tačiau savo figūrą pademonstravusi Tara sulaukė vien gailesčio.

Perdėtai liesa Tara atrodė tarsi skeletas, aptrauktas oda - aktorės laibos kojos toli gražu nepriminė manekeniškų kojų. Aktorės keliai atrodė klaikiai, o rankos tokios lieknos, jog, rodos, galėtų perlūžti.

Tara Reid
Tara Reid
Vida Press

Tara Reid
Tara Reid
Vida Press

Rimtais sveikatos sutrikimais įtariama Tara iki šiol neigia savo problemas ir neketina prisipažinti, jog ją kankina bėdos dėl maisto. Tokia liekna aktorė nebuvo niekada, todėl galima įtarti, jog žvaigždės sveikata vis prastėja.

Daugybė gerbėjų visame pasaulyje ragina Tarą atsimerkti ir blaiviomis akimis pažvelgti į savo bėdas. Tikėkimės, jog Taros artimieji laiku sugebės įtikinti aktorę gydytis, antraip viskas gali pakrypti tikrai ne geriausia linkme...

Tara Reid
Tara Reid
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis