Radijo laidų vedėjas Vaidas Leliuga Kembridže išgirdo Lietuvos himną: „Man žandikaulis iki žemės nukrito“

Radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjas Vaidas Leliuga išvyko į svajonių kelionę – į Jungtines Amerikos Valstijas. Jis pripažįsta turėjęs daug lūkesčių, tačiau juos Amerika kol kas visiškai pateisina. Negana to, Vaidą nustebino netikėtai gatvės muzikanto sugrotas Lietuvos himnas.

Lietuvos himno Bostone vaizdo įrašą rasi ČIA.

„Ši kelionė buvo labai laukta ir daug svajota. Galvoje sukrauta daug lūkesčių, todėl tuo pačiu buvo ir baimė, kad tik nenusivilčiau ten nuvažiavęs. Magiškas miestas tas Niujorkas – pasakiau sau po dviejų dienų. Nes tik tada pradėjau suprasti, kur esu. Jog realiai vaikštau po didžiausią filmavimo aikštelę pasaulyje. Kiekvienas kampas atrodo kažkur matytas“, – pasakoja šiuo metu vis dar po Valstijas keliaujantis Vaidas. Kai pasakojo savo įspūdžius, Vaidas buvo Bostone ir ruošėsi skrydžiui į Vašingtoną, buvo 4 valandos ryto.

Vaidas Leliuga puikiai pažįstamas ne tik radijo stoties „Power Hit Radio“ klausytojams, kuriems jis dažnai pasakoja apie savo ir įvairių laidos svečių keliones, bet ir muzikinio projekto „X Faktorius“ interneto transliacijų žiūrovams. Kartu su kolega Edgaru jie kalbindavo „X Faktoriaus“ dalyvius, žiūrovus, komisijos narius pertraukų televizijoje metu.

Vaidas sako, kad yra sužavėtas amerikiečių bendravimo ir tikisi, kad jo kojos atlaikys nemenkus šios kelionės iššūkius. „Niujorkiečių bendravimas pranoko visus mano lūkesčius. Tokių savimi pasitikinčių, iš savęs besijuokiančių žmonių sunku būti kur nors kitur rasti, o dar – jie labai mandagūs! Nors dar praėjo tik 5 dienos nuo atostogų pradžios – mano žingsniamatis telefone jau skaičiuoja beveik 70 km pėsčiomis, atrodo labai daug, bet dar tik pradžia. Toks keliavimo būdas man patinka. Juk norisi pamatyti ir aplankyti ne tik tas vietas, kurias filmuose ar lankstinukuose visi mato, norisi atrasti ir kažką savo“, – pasakoja Vaidas.

Panašu, kad šį bei tą savo ir ypatingo Vaidui jau pavyko rasti. „Kembridže yra geriausias pasaulyje – Harvardo universitetas, kuriame mokosi mano pažįstamas Linas Kojala, su juo susitikome, jis aprodė universiteto teritorijas ir vėliau ėjome papietauti. Staiga gatvėje į mūsų pokalbį įsiterpia tamsaus gymio vyrukas su saksofonu ir išgirdęs mus kalbančius klausia, kokia kalba mes kalbame. Atsakome, kad lietuviškai ir jau einame tolyn, kai staiga jis pradeda groti Lietuvos himną! Mums žandikauliai iki žemės nukrito, susižvalgėm ir kelias sekundes net nejudėjom iš vietos. Aišku, tai buvo labai geras būdas iš mūsų piniginių iškrapštyti šiek tiek dolerių. Paklausėme jo, kaip čia yra. O jis atsakė, kad visada, kai sutinka žmogų iš kitos šalies, paklausia iš kur jis, o grįžęs namo stengiasi išmokti tos šalies himną ar kokią kitą dainą. Paskui jis dar paklausė, ar gerai atsimena, jog hello lietuviškai yra labas!

Jei norite pamatyti daugiau Vaido įspūdžių iš kelionės, galite sekti jį Instagrame @Vaidas.le.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis