OMG! Nepatikėsi, su kuo galimai draugauja Cara Delevingne (FOTO)

Jei domiesi pramogų pasauliu, tikriausiai jau žinai - manekenės Caros Delevingne tikrai nepamatysi su vyriškosios lyties partneriu. Cara drįso viešai prisipažinti apie savo netradicinę orientaciją ir ilgą laiką rodėsi kartu su drabužių dizainere St Vincent.

Sunku patikėti, jog po skyrybų su mylimąją, kurios įvyko daugiau nei prieš metus, manekenė su niekuo nesusitikinėjo - juk yra sėkminga, graži, šmaikšti ir charizmatiška. Tiesa, dėl to įžymybė visai nenuogąstauja ir keliuose pastarojo laikotarpio interviu teigė, jog dar tik laukia atkeliaujant didžiosios savo gyvenimo meilės.

Galbūt ji jau netoliese? Bent jau taip teigia užsienio žiniasklaida, kuri poruoja Carą ne su bet kuo kitu, o su pačia pop karaliaus Michaelo Jacskono dukra, jaunąja aktore bei aktyviste Paris Jackson! Anot merginoms artimų šaltinių, Paris ir Cara kartu rodosi jau nuo praėjusių metų lapkričio - vakarieniauja, leidžia laiką su bendrais draugais ir elgiasi taip, lyg būtų ne tik draugės...

Paris Jackson
Paris Jackson
Vida Press

Nors Paris poruota su vienu savo bendraamžiu iš bendros kompanijos, gandai nepasitvirtino. Jaunoji mergina viename interviu taip pat buvo užsiminusi, jog ją traukia abi lytys - tiek moterys, tiek vyrai, tačiau ji dar nėra apsisprendusi, ar iš tiesų yra biseksuali.

Šias kalbas įtvirtino bendra Paris ir Caros nuotrauka, kurioje merginos po vakarienės Los Andželo restorane išeina susikabinusios rankomis ir meiliai žvelgia viena į kitą. Tik draugystės gestas? Žinoma, jei ryšys labai stiprus, draugės gali demonstruoti šiltumą viena kitai - apsikabinti, susikibti rankomis, pakštelėti viena kitai į skruostą. Vis dėlto žinant Paris ir Caros dvejones dėl romantiškųjų santykių, galima įtarti, jog įžymybės nėra vien sielos sesės.

Intriguojančią fotografiją rasi ČIA.

Troškimas sukelti skandalą? Dėmesio vaikymasis? O galbūt šviežiai įsiliepsnoję jausmai? Kaip bebūtų, šioms dviems talentingosioms linkime atrasti savo tikrąją meilę!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis