Nestandartiškoji vlogerė Greta Orech: „Atrodau taip, kaip noriu aš, o ne kiti“ (FOTO)

Tikriausiai sutiksite – identiškų ilgaplaukių papūstomis lūpytėmis tendencija šiandien itin ryški. Rodosi, jog nemažai jaunų merginų paprasčiausiai prarado norą išsiskirti ir pasidavė panašioms mados diktuojamoms tendencijomis. YouTube kanale virš 40 tūkst. prenumeratorių turinti lietuvaitė vlogerė Greta Orech – išskirtinė asmenybė vienodumo padangėje.

Neformalų stilių puoselėjanti vlogerė prenumeratorius stebina originaliomis idėjomis kuriant vaizdo įrašus ir žavi drąsa nebijoti atrodyti bei elgtis nestandartiškai. Šiuo metu jauna mergina jau yra įsivėrusi net 15 auskarų, kurie kuo puikiausiai dera prie bendro Gretos stiliaus. Anot merginos, šis įvaizdžio akcentas susitapatino su pačia Gretos asmenybe, todėl savęs be jo ji paprasčiausiai neįsivaizduoja. Užsuk į normų nepaisančią Gretos YouTube paskyrą ČIA.

Papasakok, kaip kilo mintys kurti vlogus, kas paskatino sukurti pirmąjį vlogą?

Labai seniai, kuomet Ask.fm svetainė buvo daugelio internautų dažnai lankoma, pradėjau savo malonumui atlikti sceninį/Helovino makiažą, kurį demonstravau savo socialiniuose tinkluose. Sekėjai iš Ask.fm pradėjo prašyti, jog filmuočiau vaizdo įrašus ir parodyčiau, kaip pasidarau vieną ar kitą makiažą. Po kelių vaizdo įrašų komentaruose susilaukdavau vis daugiau pasiūlymų pamėginti kurti tiesiog kurti lietuviškus vlogus. Vėliau makiažo atlikimas man kiek pabodo ir šiuo metu filmuoju tik lietuviškus vaizdo įrašus.

Vlogerių pasaulyje esi nestandartinė asmenybė - nesi saldaus įvaizdžio propaguotoja, turi savo unikalų, daugelio akimis, neformalų stilių. Kaip atsilaikai prieš naujausias jaunų merginų stilių formuojančias tendencijas, kurias dažnai lydi tobulų lėlyčių standartai?

Nepasakyčiau, jog buvau labai mergaitiška mergina, kuomet buvau paauglė, gal todėl niekada nekreipiau dėmesio į visa tai. Tuometinėmis tendencijomis sekti neviliojo matymas, kur linksta visos tos mados ir kokie milžiniški standartai keliami moterims. Galbūt tai mane tik dar labiau pastūmėjo į savęs ieškojimą ir supratimą, jog turėčiau atrodyti taip kaip noriu aš, o ne kiti.

Kaip manai, kuo labiausiai sugebi sudominti savo prenumeratorius ir Instagram paskyros sekėjus?

Nepasakyčiau, jog esu kažkuo įdomi be savo išvaizdos. Manau, dėl to žmonės ir susidomi mano Youtube kanalu bei Instagram paskyra, o tik vėliau susipažįsta su mano charakteriu, kuris taip pat ne visiems atrodo normalus, įprastas. Bet taip tik dar įdomiau!

Ar tenka susidurti su negatyviais komentarais? Jei taip, kaip su jais kovoji?

Taip. Nėra keista, jog dauguma negatyvių komentarų sulaukiu iš jaunesnių žiūrovų. Dažniausiai komentarų turinys liečia išvaizdą. Neslėpsiu, patyčių esu gavusi nuo pat savo išvaizdos formavimo pradžios, todėl tai nėra nauja, o ir komentarai gaunami čia - internete, neprilygsta su tuo, ką teko girdėti realiame gyvenime. Būtent todėl šie komentarai man dažniau kelia juoką nei kokį nors nusivylimą ar pyktį. Ignoravimas arba sugebėjimas pasijuokti iš viso to yra tai, ką skatinu daryti visus, skaitančius tokius neigiamus komentarus ar kritiką, kuri net nėra tvirtai pagrįsta.

Ar žadi sieti ateitį su vlogais, toliau plėsti veiklą internete?

Pirmuosius kelis metus į visa tai žiūrėjau tik kaip į hobį, kuriam galėjau skirti daug laisvo laiko, tačiau šiuo metu mąstau, jog norėčiau, jog hobis virstu darbu, kuriam galėčiau atiduoti visą save.

Jei gebame gerai suskaičiuoti, veido zonoje turi net 7 auskarus! Ar neklystame? Papasakok, kaip gimė meilė auskarų vėrimuisi. Ar tavo tėvai, kiti artimi žmonės nepateikė neigiamos nuomonės ar neprieštaravo auskarų vėrimuisi?

Mėgstu sakyti, jog šiuo metu turiu 9 auskarus ir 6 tunelius (3 lūpoje, vienas liežuvyje, nosyje, virš nosies, 2 antakyje ir vienas ausyje, kitaip dar vadinamas tragus ir 6 skylutės tuneliams ausyje). Tuo metu kai pradėjau domėtis neformaliu stiliumi, žinoma, susipažinau ir su auskarais bei tatuiruotėmis bei kitomis kūno modifikacijomis. Iš pat pradžių norėjau tik auskarų po lūpa, kuriuos man leido įsiverti mama. Tuomet gimė troškimas auskarų skaičių didinti - vis vienu daugiau ir daugiau. Na, o šiuo metu turiu tiek, kiek turiu. Žinoma, visada stengiausi atidžiai rinktis, derinti auskarus ir neapkrauti veido. Nors daugumai 7 matomi auskarai ant veido yra nemažai, man manieji atrodo lyg tiesiog būtų įverti tinkamose savo vietose. Žinoma, kitiems toks skaičius atrodo didelis, todėl prieštaravimų iš savo giminės esu gavusi nemažai, ypač vyresnių žmonių, o supratingesni artimieji bei draugai visada palaikė mano išvaizdą.

Gana dažnai keiti šukuosenas, jų atspalvius. Papasakok, kaip kyla idėjos naujoms šukuosenoms ir kaip stengiesi rūpintis plaukais, jog šie po dažymų išlikti stiprūs, sveiki?

Atvirai tariant, nors ir kiek planuoju, tačiau plaukus visada nusidažau likus paskutinei minutei, naudodama tokius produktus, kokius turiu po ranka. Kadangi plaukus šviesu ir dažau pati nuo 15 metų, juos esu gana smarkiai sugadinusi ir įprastos kaukės ar kondicionieriai iš parduotuvės nebeteikia tokio didelio efekto. Šiuo metu plaukų priežiūros priemones, kurios pasižymi efektingumu, dažniausiai užsisakau internetu arba gaunu iš rėmėjų. Džiaugiuosi, jog paveldėjau storus bei tankius plaukus, galbūt dėl šios priežasties nebijau tiek daug eksperimentuoti su jais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis