L.Suodaitis sureagavo į V. Siegel žodžius apie sūnaus „pagrobimą“: „Mes einam užtarnautų atostogų, kurių piktybiškai vasarą neturėjom“

Verslininko Lauryno Suodaičio ir jo žmonos, nuomonės formuotojos bei verslininkės Viktorijos Siegel nuožmi kova dėl vaiko globos tęsiasi.

Šiandien V. Siegel verkdama prabilo socialinio tinklo „Instagram“ storiuose bei paprašė visuomenės pagalbos dėl L. Suodaičio elgesio. Žinoma moteris teigė, kad L. Suodaitis jai negrąžina sūnaus sutartu laiku. V. Siegel teigė likusi šokiruota, kai vyro advokatė likus pusvalandžiui iki numatyto vaiko sugrąžinimo meto įspėjo, kad L.Suodaitis berniuką pasiima atostogoms dvylikai dienų. Buvo pranešta, kad L. Suodaitis panaudos dar nepanaudotas ir jam priklausančias atostogų su sūnumi dienas: atostogaus nuo lapkričio 8-osios iki lapkričio 20 dienos."Aš gyvas" premjera
Organizatorių archyvasL. Suodaitis savo ruožu prabilo „Instagram“ storiuose ir bandė apginti savo pozociją. „33 metai šitos šalies nepriklausomybei ir dagyvenom iki to, kad kažkas sau garsiai leidžia per Instagramą persekiojimus užsakinėt, nebaudžiamumo jausmas aukštas.


Sakau, išlysiu kol mažiukas miega pasirodyt, kad gyvi sveiki, kas rašinėjat nesąmones galit nerašinėt…Gaila man tik tarnybų atstovų, kuriuos prispaudė važiuot, nes du kartus gavo atsakymus telefonu, tai paskui ant galo parašė pareiškimą, kad esu galimai apsvaigęs tai gavo atvažiuoti. Patikrino, kad ne, pašnekėjom, kad pareiškimai ne apie sūnų, o apie įžeistą mamytę ir visi išsiskirstėme.


Mes einam užtarnautų ir skirtų atostogų, kurių, deja piktybiškai, vasarą neturėjom“, – teigė vyras. Laurynas Suodaitis
Laurynas Suodaitis
Tomas Petrovskis, tomasfoto.lt


Panašiu metu savo socialinėje medijoje ir vėl pasisakė ir V. Siegel, kuri verkė ir teigė, kad paprašė su sūnumi pasimatyti bent nuotoliniu būdu, tačiau gavo neigiamą L. Suodaičio atsaką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis