V. Beckham įtūžusi: sūnaus Brooklyn žmona Nicola tariamai nori atriboti sūnų nuo visos jo šeimos

David Beckham ir Victoria Beckham gavo dar vieną smūgį iš savo vyriausiojo sūnaus Brooklyn Beckham ir jo žmonos Nicolos Peltz, praėjus mėnesiams po to, kai jie susitaikė po metus trukusio konflikto.

David Beckham ir Victoria Beckham negalėjo patikėti, kad jų sūnus su žmona iškeitė šeimos renginį į Beyoncé koncertą, praneša žurnalas „Heat“.


Įsimylėjeliai pasirinko vakarėlį ir praleido Brooklyn jaunesniojo brolio Romeo gimtadienį, kuriame dalyvavo visas Beckham šeimos klanas, įskaitant Victoria, David, Cruz, Harper, Romeo ir jo draugę Mia Regan. Prieš tai jie netgi atmetė David ir Victoria kvietimus į vienas Majamio futbolo rungtynes, nors jie gyvena JAV, tvirtino viešai neatskleista informacija. V. Beckham įtūžusi: sūnaus Brooklyn žmona Nicola tariamai nori atriboti sūnų nuo visos jo šeimos
V. Beckham įtūžusi: sūnaus Brooklyn žmona Nicola tariamai nori atriboti sūnų nuo visos jo šeimos
Vida PressPo jų poelgio, kaip teigiama, Victoriai buvo „sudaužyta širdis“. Mados dizainerė manė, kad atnaujino nutrūkusį ryšį su Nicola ir Brooklyn. „Labai viešas Brooklyn ir Nicola pasirodymas Beyonce koncerte buvo aiškus signalas, kad vis dėlto šeimyninė drama egzistuoja. Jei brolio gimtadienio dieną eini į koncertą, tai nėra gerai. Ypač tada, kai tavo tėvai pasiūlo tau privačiai nuskristi į Angliją“ – sakė viešai neatskleista informacija.


Teigiama, kad V. Beckham įtaria, jog prie tokių planų labiausiai prisideda jos marčia Nicola, kuri tariamai ketina atriboti savo vyrą nuo jo šeimos. „Tiek ji, tiek jos vyras David mano, kad Nicola elgiasi labai užsispyrusiai ir savanaudiškai. Jie nėra tikri, ar gali visa tai atleisti savo sūnaus žmonai bei sūnui, – tęsė viešai neatskleista informacija.Brooklyn Peltz Beckham ir Nicola Peltz Beckham
Brooklyn Peltz Beckham ir Nicola Peltz Beckham
Vida PressPrimename, kad gandai apie tariamą drabužių dizainerės Victoria Beckham ir jos marti Nicola Peltz nesantaiką gimė po to, kai vienas artimas Victoria šaltinis pareiškė, kad tarp šių dviejų moterų vyksta „nepertraukiama drama“. 27 metų Nicola Peltz balandį susituokė su Victoria ir David Beckham sūnumi Brooklyn Beckham (23), tačiau tariamai buvo įtraukta į šaltąjį karą su savo naująja uošve ir prieš vestuvių dieną, ir po jos. Artimas porai šaltinis viename interviu teigė: „Jos negali pakęsti viena kitos ir nesikalba“, - sakė šaltinis. „Vestuvių planavimas joms abiejoms buvo siaubingas. Pranešama, kad Nicola nenorėjo, kad Victoria kištųsi į šventės planavimą, tačiau Victoria nesusileido ir troško vadovaut “, - sakė šaltinis.Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press


Gerbėjai iškėlė teoriją, kad mados dizainerė ir jos naujoji marti iš dalies susikivirčijo dėl Brooklyn sprendimo paimti Peltz pavardę. Victoria savo vestuvių įraše nepripažino Nicola ir Brooklyn vedybinio vardo. Netrukus po vestuvių Victoria paskelbė poros nuotrauką su prierašu: „Sveikiname, pone ir ponia Beckham, sveiki atvykę į šeimą“.


Šis įrašas pasirodė po to, kai Nicola ir Brooklyn atskleidė, kad jie abu vadinsis Peltz-Beckham pavarde. Victoria vyras David Beckham taip pat nepaisė bendros pavardės, pritardamas „Pnui ir poniai Beckham“, kai pasveikino jaunąją porą su vestuvėmis „Instagram“. 


Kadangi vestuvių organizavimas buvo toks komplikuotas, Nicola taip pat neįtraukė Victoria į savo vestuvių nuotraukų seriją, kuriomis dalijosi socialinėje medijoje. Nicola ne tik priešinosi savo anytai, vadindama save ir savo vyrą Peltz-Beckham, bet ir neįtraukė Victoria į nuotraukas, kurias paskelbė iš ceremonijos - o tai Victoriai buvo skaudus kirtis.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis