J. Bieber žmonos H. Bieber įvaizdis šokiravo gerbėjus: į miestą - tik su kelnaitėmis

Atlikėjo Justin Bieber žmona, modelis Hailey Bieber lengvai šokiravo savo gerbėjus, kuomet užvakar mieste pasirodė vilkėdama tik juodas kelnaites.

Jokių kelnių, sijonų ar šortų - H. Bieber į miestą su draugėmis išėjo vilkėdama šviesų megztinį aukštu kaklu, juodas kelnaites bei tamsų, odinį švarką, siekiantį žemę. Manekenę, vilkint tokį neįprastą aprangos derinį, tuoj pat apsupo fotografai, kurie įamžino šį ypatingą stiliaus momentą.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Nors daugelis merginų jaustųsi nedrąsiai, gatvėje pasirodydamos tik su kelnaitėmis, regis, H. Bieber visai nekompleksavo ir jautėsi drąsiai.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Iš tiesų, tokia atviresnė mada ir toliau sparčiai populiarėja - pastebėta, kad šiuo metu ant mados podiumų dominuoja permatomos suknelės, glaustinukės ir dekoruotos apatinės kelnaitės.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press
Turinio kūrėja Madison Rae, neseniai išbandžiusi šią tendenciją, pažymi, kad vaikščioti be kelnių yra puikus pasirinkimas vakariniam įvaizdžiui, ypač jei norima išeiti iš savo komforto zonos. „Tiesą sakant, „TikTok“ nuolat matydavau, kad tai yra naujausia 2023 m. tendencija, tad kaip madinga mergina turėjau šią tendenciją išbandyti pati“, – sako M. Rae.


Tiesa, nors ši tendencija sparčiai populiarėja, susilaukia ir nemažai pašaipų. Internautai stebisi tokių fashionistų mados pasirinkimu ir teigia, kad ši tendencija ne tik absurdiška, bet ir sargdinanti, ypač, kuomet kelnės nedėvimos šaltuoju metų sezonu.


Belieka tik įvertinti, ši tendencija - karščiausia stiliaus naujovė ar nesusipratimas..


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis