Atskleistos stebinančios A. Grande ir D. Gomez skyrybų detalės: 240 milijonų turtą valdanti atlikėja siekia sutuoktinio išlaikymo

30-metė Ariana Grande, kaip viena iš šiandien karaliaujančių popmuzikos karalienių, nesuka galvos dėl pinigų.

Tad neseniai atskleistos skyrybų su dabar jau buvusiu vyru, Los Andželo nekilnojamojo turto brokeriu Dalton Gomez detalės neabejotinai daugeliui sukėlė nuostabą. Ariana Grande skyrybų prašymai apima sutuoktinio paramą, nepaisant didelės jos grynosios turto vertės. Teigiama, kad jos turto grynoji vertė yra apie 240 milijonų dolerių, o pasirodymai televizijos laidoje „The Voice“ siekia 20–25 milijonus dolerių. 


Paaiškėjo, dėl kokios priežasties nutrūko vos du metus trukusi Ariana Grande santuoka
Paaiškėjo, dėl kokios priežasties nutrūko vos du metus trukusi Ariana Grande santuoka
Instagram
2023 m. rugsėjo 18 d. A. Grande oficialiai padavė skyrybų prašymą. Kodėl ji prašo sutuoktinio paramos iš savo buvusio vyro? A. Grande skyrybų prašymai, įskaitant sutuoktinio paramą, kyla iš jos bei D. Gomez ikivedybinės sutarties sąlygų. Kai A. Grande ir D. Gomez nusprendė susituokti dar 2021 m., jie padarė tai, ką daro dauguma Holivudo įžymybių prieš savo vestuves: pasirašė ikivedybinę sutartį, kurioje tiksliai buvo nurodyta, kas nutiks finansiškai, jei jų santuoka kada nors pasibaigtų. 


Remiantis A. Grande pareiškimu, ji prašo, kad Los Andželo teismas, nagrinėjantis jų skyrybų bylą, atsižvelgtų į nuostatas dėl A. Grande išlaikymo. Tačiau D. Gomez nepareikalavo sutuoktinio paramos, o dokumentai rodo, kad jis nusprendė leisti teismų sistemai nuspręsti, į ką jis turi teisę. A. Grande taip pat paprašė, kad būtų laikomasi jos ir D. Gomez ikivedybinės sutarties sąlygų dėl asmeninės nuosavybės, įskaitant „įvairius papuošalus ir kitus asmeninius daiktus“. A. Grande pareikalavo, kad prieš santuoką ir santuokos metu sukauptos pajamos būtų laikomos atskira nuosavybe. Ariana Grande
Ariana Grande
Vida PressA. Grande skyrybų prašymuose taip pat nurodoma, kad jos advokato mokesčiai būtų sumokėti kaip dalis jų būsimo skyrybų susitarimo. Kartu paėmus gali atrodyti, kad A. Grande pasitraukia iš santuokos su daugybe pinigų, paimtų iš buvusio vyro. Tačiau teigiama, kad pora išsiskyrė draugiškai, nors D. Gomez buvusiai žmonai turės sumokėti nemenkus pinigus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis