Supermodelis Cindy Crawford po 30 metų atskleidė, kodėl iširo jos santuoka su Richard Gere

Cindy Crawford ir Richardas Gere‘as susituokė 1991-aisiais metais. Visai neseniai super modelis portalui „ET“ paatviravo, kodėl jų santuoka nesusiklostė ir truko vos keturis metus.

„Kai esi jaunas, esi pasirengęs savo pomėgius ir gyvenimą formuoti aplink tą žmogų, kurį myli, - sakė Cindy Crawford, - Santykių pradžioje buvau pasiryžusi išbandyti visa, kas patiko mano mylimajam: pamėgti beisbolą, domėtis Tibeto budizmu ir pan.“


Richard Gere ir Cindy Crawford
Richard Gere ir Cindy Crawford
Vida Press


Kai ištekėjo už garsaus aktoriaus, Cindy buvo 25-erių, o Richardas 42-ejų metų amžiaus.


Būdama ištekėjusi už Richardo, Cindy kur kas mažiau laiko skyrė „mados elitui“, nes daug dėmesio sutelkė savo vyrui ir jo aplinkos žmonėms. „Jis buvo vyresnis už mane, todėl aš tarsi buvau kitame rate ir nebedariau dalykų, kurie buvo madingi mano amžiaus žmonėms“, - prisipažino C. Crawford.


Žinoma, 1991 m. garsusis super modelis „Oskarų“ apdovanojimo ceremonijoje sudalyvavo su garsiąja „Versace“ raudona suknele ir sukėlė susižavėjimų bangą. „Jei jau ketinau dalyvauti „Oskarų“ ceremonijoje, tai tik kaip „beprotiškai supermodelis“, - sakė Cindy.


Cindy Crawford ir Richard Gere
Cindy Crawford ir Richard Gere
Vida Press


Pasak Crawford, jos ir Richardo amžiaus skirtumas tapo santykių problema. Cindy Crawford su Richardu Gere‘u susipažino, kai jai tebuvo 22-eji metai. „Tokio amžiaus tu gali prisitaikyti ir pasakyti, jog eisi iš paskos, bet vėliau aš nebenorėjau tik sekti. Norėjau kartais ir vadovauti, ir eiti greta savo vyro“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis