Tragiška nelaimė Vilniuje: po apsilankymo odontologijos klinikoje mirė moteris 

Vakar sostinės VUL Santaros klinikose mirė dėl odontologinių komplikacijų iš privačios klinikos atgabenta pacientė. 

Incidentas, pasibaigęs moters mirtimi, trečiadienį įvyko Vilniuje, kur po odontologinės procedūros prastai pasijutusi pacientė buvo skubiai išvežta į gydymo įstaigą. Vis dėlto jos gyvybės medikams nepavyko išgelbėti.


Portalas tv3.lt teigė sulaukęs informacijos, kad vakar, trečiadienį mirė „Denticija“ odontologijos klinikoje gydyta pacientė.  Portalo duomenimis, Vilniaus policijos atstovai patvirtino, kad vakar apie 17.27 val. sulaukė pranešimo dėl neteisingai ar ne laiku suteiktos medicininės pagalbos.


Pranešėjas teigė, kad ligoninėje mirė jo 1962 m. gimimo motina, kuri prieš tai buvo Vilniuje, Smėlio gatvėje, esančioje odontologijos klinikoje. Ten jai turėjo būti atliekama implantacijos operacija. Tačiau jos būklė galimai staigiai pablogėjo po to, kai buvo suleisti medikamentai.


Moteris buvo pristatyta į skubios pagalbos skyrių, atsidūrė intensyvios priežiūros palatoje, tačiau netrukus buvo konstatuota mirtis.


Teigiama, kad prieš tai, Smėlio gatvėje esančioje odontologijos klinikoje, 1962 m. gimimo moteriai turėjo būti atliekama implantacijos operacija. 


Ketvirtadienį išplatintame pranešime „Denticijos“ odontologijos klinika pranešė pradėjusi vidinį tyrimą po to, kai procedūrų metu viena klinikos pacientė pasijuto blogai. Dėl šio įvykio taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.


„Vykstant tyrimams per anksti kalbėti apie nelaimės priežastis, tačiau galiu patikinti, kad pradedant procedūras klinikos gydytojai griežtai laikėsi medikamentų naudojimo ir dozavimo taisyklių. Pacientei pasijutus blogai, ją gaivino ne tik gydytojai odontologai, bet ir gydytojas-anesteziologas. Taip pat nedelsiant buvo iškviesta greitosios medicininės pagalbos brigada, kuri išgabeno pacientę į Santaros klinikas. Preliminariai vertinant, mūsų klinikos personalas veikė greitai ir profesionaliai, tačiau tai nepaneigia fakto, kad esame sukrėsti ir nuliūdę dėl šios nelaimės“, – pažymėjo „Denticijos“ direktorė Dalia Čižaitė-Gabė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis