4 moteriškų formų gražuolės, 2016 metais pavergusios vaikinų širdis (FOTO)

Besibaigiantys 2016 metai pramogų pasaulyje buvo itin karšti. Kaip gi kitaip, kai pasauliniu mastu išgarsėjo net keturios nuostabių, moteriškų kūno formų merginos, nuo kurių vaikinai negali atitraukti akių.

Anastasija Kvitko. Majamyje gyvenančią 22 m. rusaitę pelnytai galima tituluoti šių metų sensacija. Pavasario pradžioje apie Anastasiją pradėjęs sklisti gandas virto didžiuliu žiniasklaidos susidomėjimu apvalių formų gražuole. Kim Kardashian antrininke tituluojama mergina nepalieka abejingų - jei vieni kritikuoja Anastasiją dėl dirbtinumo, kiti negali atitraukti akių.

Hey guys 😚

A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on Sep 26, 2016 at 6:53pm PDT

Iskra Lawrence. Garsiausia pasaulio apvalių formų manekenė - taip šiuo metu yra vadinama Iskra. Iš tiesų, populiarumo jai galėtų pavydėti ir žinomi aukštosios mados modeliai. Iskros dienotvarkė tokia užimta, jog ji nespėja skaičiuoti, keliose fotosesijose sudalyvavo ir kiek interviu davė. O mes Iskrą labiausiai mylime dėl jos sveiko požiūrio į kūną ir, žinoma, begalinio pasitikėjimo savo jėgomis!

💋💋💋❤️❤️❤️#hot #sexy #likeback #likeforlike #like4like #instadaily #instalike #instamood #instagram #instapic #instacool #instasize #instafollow #instalove #instagramhub #instafashion #instaphoto #instacollage #instamoment #instachile #likeback #like4follow #usa #newyork #newyorkcity

A photo posted by iskra lawrence (@iskralawrence) on Sep 3, 2016 at 7:44am PDT

Demi Rose. Kylie Jenner širdies draugo Tygos tariama meilė Demi visai neseniai išgarsėjo kaip angeliškų veido bruožų mergina, kuriai mažai kas galėtų atsispirti. Demi - ne iš kukliųjų. Ji nevengia atvirai demonstruoti savo kūno formų, tačiau už tai ir yra mylima daugelio gerbėjų. Juk kol yra jauna bei žavinga, kam kuklintis?

I hate wearing bikinis if you couldn't tell😉

A photo posted by Demi Rose (@demirosemawby) on Jul 19, 2016 at 5:29am PDT

I love @bondisands Liquid Gold self tanning oil to bring with me on vacations for an extra bronzed look, it doesn't have to be washed off and it's exclusive to @bootsuk ☺️

A photo posted by Demi Rose (@demirosemawby) on Jun 15, 2016 at 4:49am PDT

Marquita Pring. Saulės nubučiuotos odos savininkė Marquita pripažįstama kaip viena garsiausių šiandienos plus size manekenių. Nenuostabu - ji lyg Naomi Campbell, tik daug moteriškesnė. Marquita atkakliai dirba, jog pasiektų savo tikslų, o rezultatas - susižavėjimo šūksniai ir tuntas gerbėjų, kurie nenustoja rodyti manekenei dėmesio.

✨ #cacique ✨

A photo posted by marquitapring (@marquitapring) on Sep 19, 2016 at 5:30am PDT

✨#Cacique✨

A photo posted by marquitapring (@marquitapring) on Jun 2, 2016 at 5:13am PDT

📷 by @anastasiagphoto 💄by @jnavaromakeup #IMGirls

A photo posted by marquitapring (@marquitapring) on Aug 28, 2015 at 4:57am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis