Natalija Bunkė aprodė naujus namus pajūryje: „Dirbti reikia, nieko be to nebus“

„Dirbti reikia. Žinau, žinau, kad labai pyksit ant manęs už tai, bet, žinokit, chebryte, nieko be to nebus, patikėkit manimi, nieko...“, – atvirai rėžė dainininkė Natalija Bunkė, pirmą kartą aprodžiusi naujus pajūrio namus.

Tuo metu komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis stebėsis, kodėl lietuviai kasmet linčiuoja lietuvišką pajūrį. „Dievinu mūsų pajūrio pušis ir tą ramybę, ypač rudenį...“, – teigs Saugirdas.


Savo namus pajūryje aprodęs didžėjus, muzikos prodiuseris Jonas Nainys atskleis, kodėl perka garsių krepšininkų marškinėlius su jų parašais ir keletą jų parodys. Juos, įrėmintus masyviuose rėmeliuose, į pajūrio namus jis atsivežė tikėdamasis papuošti terasos sienas, tačiau tam paprieštaravo žmona Simona. „Jų vertė tik auga, tai gera investicija, kaip kripto...“, – teigs J. Nainys.


Dar vienas laidos herojus, Sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė aprodys namus sostinės centre, plūduriuojančius ant vandens visus metus. Namų vietos vertė ir vaizdas iš jų – vertas milijono, tačiau atsiėjo tik keletą tūkstančių ir daug valandų darbo.


Kodėl Lietuvos garsenybės poilsiui renkasi Lietuvos pajūrį? Kaip atrodo jų vasaros namai ir kodėl jie mano, kad tai gera investicija?


Pirmoji naujo LNK televizijos sezono laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis