„Krokodilų gaudytojo“ paauglys sūnus - auganti tėčio kopija (FOTO)

Šviesaus atminimo krokodilų gaudytojas Steve Irwin po savo mirties žemėje paliko dvi savo kopijas - aštuoniolikmetę dukrą Bindi Irwin ir trylikametį sūnų Robertą Irwiną.

Robertas - tikrų tikriausias Stevo antrininkas. Jaunasis vaikinas į savo garsųjį tėvą panašus ne vien išoriškai. Nors tiek Steve, tiek Robertą sieja rugių atspalvio plaukai bei plati šyspena, kur kas labiau tėvą ir sūnų sutapatina jų veikla. Steve pasaulyje garsėjo kaip laukinės gamtos žinovas ir bebaimis dokumentinių filmų kūrėjas.

Lygiai to paties sieka ir jo jaunėlis sūnus - paauglys nesibodi į rankas paimti ir pavojingiausių gyvūnų, o už vis labiau trokšta tapti lygiai tokiu pačiu garsiu gamtininku kaip ir jo tėvas. Šiuo metu viename Australijos zoologijos sodų popamokinę veiklą leidžiantis paauglys seka tėčio pėdomis ir pažindinasi su įvairių rūšių gyvūnais.

Aplinkiniai teigia, jog Robertui netrūksta nei narsos, nei tėčiui būdingo humoro jausmo. Ar tai reiškia, jog jau greitai turėsime dar vieną krokodilų gaudytoją? Įvertink Roberto panašumą į garsųjį tėvą!

I had such a great time doing media for my birthday with my incredible mum and sister, @bindisueirwin 🌳I have the best family ever!

A photo posted by Robert Irwin (@robertirwinphotography) on Nov 30, 2016 at 8:17pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis