Vienišius Tom Cruise nusitaikė į dar vienos žinomos moters širdį

Pranešama, kad aktorius Tom Cruise yra suinteresuotas atgaivinti savo romaną su aktore Sofia Vergara po to, kai ji išsiskyrė su vyru Joe Manganiello. 

Abi žvaigždės trumpai susitikinėjo 2005 m., tačiau T. Cruise anuomet galiausiai nusprendė užmegzti santykius su Katie Holmes ir nutraukė bet kokius ryšius su S. Vergara. Pasak artimo aktoriui šaltinio, T. Cruise visada gailėjosi dėl šio sprendimo ir dabar tikisi laimėti aktorės širdį,


„Jie jau turi šokią tokią istoriją, net jei tai buvo daugiau trumpalaikis nuotykis, o ne pilnavertis romanas“, – žurnalui „Heat Magazine“ sakė anoniminis šaltinis. „Jie praleido ypatingą laiką kartu Holivudo kalvose ir linksmindamiesi. Tuomet Sofija tikrai nedavė signalų, kad nori ko nors ilgalaikio, todėl viskas susiklostė visiškai draugiškai ir jie liko draugais“, – sakė anoniminis šaltinis. Sofia Vergara
Sofia Vergara
Vida PressSofia Vergara
Sofia Vergara
Vida PressS. Vergara neseniai paskelbė, kad išsiskyrė su vyru Joe Manganiello, bet nekomentavo pranešimų, nors po skyrybų ji buvo susitikusi su keliais skirtingais vyrais. Kažin, ar T. Cruise sugebės susigrąžinti S. Vergara, tačiau aišku, kad jis yra suinteresuotas pabandyti.


Primename, kad neseniai artimas garsenybėms šaltinis portalui „Page Six“ atskleidė: „Tom yra labai suinteresuotas suvilioti Shakira“. „Tarp jų tikrai yra chemija“, – portalui sakė šaltinis. 60 metų T. Cruise šiuo metu yra vienišas, o 46 metų Shakira praėjusių metų birželį išsiskyrė su savo ilgamečiu draugu Gerard Pique, kilus kaltinimams, kad jis užmezgė romaną su savo dabartine mergina Clara Chia Marti. 


„Shakirai reikia minkštos pagalvės, ant kurios užkristų, o tai gali būti Tom“, – teigia anoniminis šaltinis ir priduria, kad T. Cruise, Shakiros nuomone, yra „gražiai atrodantis vyras ir labai talentingas aktorius“. Šaltinis taip pat atskleidė, kad Tom labai patinka, kad Shakira nėra aukštesnė už jį.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis