Barzdą užsiauginusi amerikietė: dar niekuomet sau nesijaučiau tokia graži, kaip šiandien

Amerikietė Rose Geil nustojo skustis savo barzdą ir teigia, kad niekada nesijautė gražesnė nei šiandien.

„Kai aš nesiskusdavau barzdos, turėjau ją profesionaliai prižiūrėti. Kad padėčiau išlaikyti savo beplaukę būklę, visada šalia savęs turėdavau brangų pincetą. Visuomet išlikdavau budri, kad neišaugtų koks nors plaukelis. Laiko, pinigų ir energijos kiekis, skirtas mano plaukų šalinimui, buvo milžiniškas“, - teigia R. Geil.


39 metų Rose Geil serga policistinių kiaušidžių sindromu, o nuo tada, kai ši liga jai buvo diagnozuota vos 13 metų, ji ant veido turėjo tiek plaukų, kad buvo priversta kasdien skustis veidą.Rose Geil
Rose Geil
InstagramRose Geil
Rose Geil
Instagram


Jei atliktume skaičiavimus, sužinotume, kad ji praleido maždaug 25 metus, dėdama aštrius ašmenis prie odos. Ji negalėjo pakęsti skausmo, kai kiekvieną dieną (ir tikriausiai daugiau) jis draskė jai veidą, todėl nusprendė nustoti skustis. 


Dabar ji yra moteris su barzda ir ji sako, kad šiandien negali būti laimingesnė. „Dar prieš leisdama augti barzdai, stebėjau tam tikras paskyras, kurias valdė barzdotos moterys arba tiesiog žmonės, kurie neatitiko įprastos išvaizdos ar net lyčių standartų. O man įkvėpimas yra labai gražus dalykas“, – sako R. Geil. 


Rose Geil
Rose Geil
Instagram


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis