Neįtikėtina: Angelina Jolie per metus pasikeitė neatpažįstamai (FOTO)

Skyrybos su aktoriumi Bradu Pittu gražiausiai pasaulio moteriai tituluojamai Angelina Jolie išėjo tik į naudą? Būtent tokį pastebėjimą išsakė akyliausi Angelinos gerbėjai.

Peržvelgę 2016 m. Angelinos fotografijas nuo sausio mėnesio, ir mes galime patvirtinti - viena garsiausių pasaulio aktorių pasikeitė tiesiog neįtikėtinai. Metų pradžioje daugelis buvo sunerimę dėl itin lieknų aktorės kūno formų ir nepaslepiamo nuovargio, kuris buvo tapęs nuolatiniu Angelinos palydovu. Pažiūrėk, kaip pasikeitė Angelina!

Sausio mėnuo. Garsioje JAV laidoje pasirodžiusi Angelina išgąsdino nemažai žmonių - pajuodę paakiai, apsiblausęs žvilgsnis, išsausėjusi oda. Ji nė už ką nepriminė buvusio patrauklumo simbolio...

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Vasario mėnuo. Vasario mėnesį užfiksuota Angelina atrodė nė kiek nepailsėjusi - jos veidas atrodė sulysęs, o oda papilkšvėjusi.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Balandžio mėnuo. Viešame renginyje pasirodžiusi Angelina davė peno kalboms apie valgymo sutrikimus. Moters kojos - lyg pagaliukai, o rankos kaip mažos mergaitės. Gerbėjai ne juokais sunerimo.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Birželio mėnuo. Birželio mėnuo, Angelinai, ko gero, buvo pats sunkiausias. Būtent tuomet pradėjo kilti nesutarimai bei ginčai su sutuoktiniu Bradu, todėl Angelina visai suvyto. Daugelis teigė - iš jos beliko tik skeletas.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Rugsėjo mėnuo. Staigiai atgavusi jėgas Angelina pasirodė JAV kongreso rūmuose ir pagaliau nuramino besibaiminančius gerbėjus. Nežinia, kas dedasi aktorės viduje, tačiau išoriškai Angelina atrodo kur kas labiau pailsėjusi.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Lapkričio mėnuo. Angelina pagaliau išsikapstė iš psichologinės duobės? Matydami tokias nuotraukas, kuriame Angelina atrodo susigrąžinusi savo buvusį kūno svorį ir veido odos spindesį, galime tik džiaugtis.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis