Gražiausias visų laikų „Vogue“ viršelis: jį papuošė ypatinga mergina (FOTO)

„Vogue“ visuomet stebina. Gebėjimas pasirinktą modelį, aktorę, atlikėją, visuomenininkę ar kurią nors kitą garsią merginą bei moterį perteikti atspindint jų vidines savybes bei talentus - neįtikėtinas. Šį kartą Austaralijos Vogue stilistų, fotografų bei vizažo specialistų komanda pasistengė iš peties.

Ideali kadruotė, nuostabus, bruožus vos vos paryškinantis makiažas, skoningi drabužiai - nėra abejonės, jog žymioji aktorė bei aktyvistė Emma Watson buvo patenkinta rezultatu fotografuojantis mados žurnalo viršeliui. Puikus ne tik viršelio kadras, tačiau ir vidinės nuotraukos, kurios atspindi laisvą, standartų nesukaustytą aktorės sielą. Žurnalo komanda puikiai žinojo, jog Emma yra prisiekusi natūralumo šalininkė, todėl ryškiam makiažui ir gausiam nuotraukų koregavimui tarė griežtą NE.

Idėją Vogue žurnalo viršelio fotosesijai kūrę troško pavaizduoti tikrą bei gyvą aktorę: tokią, kokia ji yra iš tiesų. Emmai pakako žavingai nusišypsoti - štai ir ir idealus viršelio kadras! Regis, atsipalaiduoti ir būti savimi Emmai sekėsi ne ką prasčiau nei atlikti pripažinimo sulaukusius veiksmus. Anot viršelio fotosesijai vadovavusio fotografo Peterio Lindbergho, dirbti kartu su aktore visuomet gera, nes ji kuo puikiausiai žino fotosesijų subtilybes, o kartu sukuria šiltą bei jaukią atmosferą.

Stiliaus, žavesio bei intelekto ikona tituluojama Emma niekuomet nebuvo abejinga madai. Ne veltui gimė Paryžiuje! Šiuolaikinį stilių su klasikos elementais dievinanti aktorė ištikima Vogue gerbėja, todėl sulauksi pasiūlymo fotografuotis viršeliui ilgai nedelsė. Tyrumu alsuojanti fotosesija - tavo vertinimui:

@emmawatson #emmawatson #vogue#vogueastralia

A post shared by Em Watson (@watson_one_take) on Feb 25, 2018 at 10:58pm PST

@emmawatson #emmawatson #vogue#vogueastralia

A post shared by Em Watson (@watson_one_take) on Feb 25, 2018 at 10:55pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis