Į Leonardo DiCaprio akiratį pakliuvo įspūdingo grožio mergina

Nors aktorius Leonardo DiCaprio šiuo metu nėra siejamas su jokia moterimi, regis, jis gali simpatizuoti egzotiškam britų modeliui Neelam Gill.

Nuotraukose, kurias gavo užsienio žiniasklaida, matyti, kaip 48 metų „Titaniko“ aktorius buvo pastebėtas vakarieniaujantis su 28 metų modeliu „Chiltern Firehouse“ restorane Londone. Modelio mama taip pat buvo nufotografuota išeinanti iš restorano su savo gražuole dukra. Įdomu tai, kad Leonardo DiCaprio vakarieniavo ne tik su manekene, bet ir su jos mama, o tai gali byloti apie rimtus judviejų santykius.


Prieš savaitę aktorius ir tamsiaplaukė deivė buvo pastebėti kartu su keliomis kitomis merginomis paliekantys viešbutį „Martinez“ Kanuose, Prancūzijoje. Tiesa, nors žinoma, kad Lenardo DiCaprio myli jaunas, gražias moteris, nėra tikslių žinių, ar modelis ir aktorius yra tikra pora.


Na, o pati tariama aktoriaus simpatija Neelam Gill - iš tiesų nepaprasto žavesio mergina. Modelis turi indiškų šaknų, nors ir augo Didžiojoje Britanijoje. Modelis ne kartą puošė garsiausių mados žurnalų viršelius, dalyvavo garsiausių mados dizainerių kolekcijų pristatymuose.


Neelam Gill
Neelam Gill
Vida PressNeelam Gill
Neelam Gill
Vida PressNeelam Gill
Neelam Gill
Vida PressNeelam Gill
Neelam Gill
Vida PressNeelam Gill
Neelam Gill
Vida Press


Primename, kad visai neseniai aktorius buvo siejamas su supermodeliu Irina Shayk .Leonardo DiCaprio ir Irina Shayk buvo pastebėti kartu leidžiantys laiką festivalyje „Coachella“. Pora, ten buvusių žmonių teigimu, jaukiai vienas su kitu leido laiką, dažnai apsikeisdavo žvilgsniais ir tiesiog smagiai šėlo vakarėlyje. Daugelis suskubo spėlioti, ar šie du garsūs žmonės nepuoselėja vienas kitam romantiškų jausmų. Ypač žinant tai, kokią meilę modeliams spinduliuoja garsusis aktorius...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis