Mados dizaineris Tan France su vyru pasveikino antrąjį vaikelį, kurio susilaukė surogatinės motinos pagalba

Žinomas prancūzų - amerikiečių mados dizaineris Tan France su vyru pasveikino antrąjį vaikelį, kurio susilaukė surogatinės motinos pagalba.

„Queer Eye“ žvaigždė antradienio vakarą socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė naujieną kartu su nuotrauka, kurioje matyti, kaip jis ir vyras Rob France laiko savo du vaikus. Spindintį Rob galima pamatyti laikantį pirmąjį poros vaiką Ismailą, o Tan laiko jų naujagimį berniuką Izaoką.


„Sveiki, tai berniukas Nr. 2, Isaac France, gimęs praėjusį savaitgalį“, – su savo 4 milijonais sekėjų „Instagram“ platformoje pasidalijo Tan France. „Jis puikiai papildo mūsų mažą šeimą. Didžiulis ačiū mūsų surogatinei motinai už tai, kad padovanojo mums didžiausią dovaną, kokią tik galima padovanoti“, – pridūrė jis.Tan France, Rob France
Tan France, Rob France
Vida PressTan taip pat mielai pozavo vienas drauge su naujagimiu. Neilgai trukus komentarų skiltį užplūdo sveikinimai, o „Queer Eye“ žvaigždė, kolega Bobby Berk parašė: „Mano nuostabieji turi kūdikius ????“. 


Tuo tarpu TV laidų vedėjas Karamo Brown rašė: „Labai džiaugiuosi, kad pasaulis sutiko jūsų naują gražų kūdikį!!! Kokia palaiminta šeima! ❤️. Rašytoja Padma Lakshmi taip pat suskubo siųsti linkėjimus: „Oho!! Sveikinu, mano meile!❤️❤️❤️❤️❤️ Džiaugiuosi už jus visus!“.


2021-ųjų liepą pirmagimio susilaukęs „Next In Fashion“ vedėjas neseniai tėvystę pavadino „didžiausiu savo gyvenimo džiaugsmu“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis