Jazzu grįžta! Pristato kūrinį bei vaizdo klipą, filmuotą Filipinuose ir Lietuvoje 

Viena ryškiausių šalies muzikos žvaigdžių, dainininkė Justė Arlauskaitė – Jazzu, po pertraukos pristato naujausią savo dainą „Why Wait“ bei jai sukurtą vaizdo klipą. Aistringas, karštas ir ritmingas – būtent toks vaizdo klipas gimė Jazzu ir visai komandai, kurio filmavimai vyko dvejose šalyse – Filipinuose ir Lietuvoje.

Pasakodama apie šiandien pristatomą dainą „Why Wait“ atlikėja išlieka atvira ir atskleidžia, kad tai kūrinys apie žvėrišką aistrą, kuri yra tarsi brandžios moters manifestacija.


„Why Wait – daina gimus iš laisvės būti savimi, iš nebijojimo daryti spontaniškus sprendimus, kai gali pilnai pasitikėti savo instinktais ir širdies balsu. Daina, apie staiga užsižiebusią žvėrišką aistrą, apie dviejų žmonių susitikimą, kai „lyg žaibu trenkia“ ir atpažįsti artimą sielą, kada ką tik susitikus atrodo, kad šį žmogų pažįsti visą gyvenimą. Ir tai nėra įsimylėjimas iš pirmo žvilgsnio ar vienos nakties nuotykis – tai yra žinojimas, kad niekada nebuvo kitaip, tai yra brandžios moters manifestacija, alsavimas gamtos ritmu, seksualumo epogėjus ir aukščiausia meilės išraiška, atsidavimas visatos vedimui – bus, kas bus, o mes abu šitoje multidimencinėje meilėje – būkime čia ir dabar, amžinai, visada“, pasakoja Jazzu.


Ritmingoje dainoje, klausytojai išgirs ir afro, latin bei elektronikos motyvų, kurie kviečia šokti bei nerti į naktines džiungles, pasiduodant akimirkos žavesiui.


Pasak Jazzu, ši daina gimė paskutinė, rašant jau greitai pasirodysiantį albumą, kuriame nugulė ne vienų metų kūryba.


„Ją rašyti pradėjau būdama visiškai pasiklydusi ir ieškanti besąlygiškos meilės, o baigiau rašyti, kai ta besąlygiška meilė taip staiga aplankė mano širdį. Su ta meile aš pati gimiau iš naujo, prasidėjo gražiausias metas – žydėjimas, meilė savo kūnui, gyvenimas be baimės, tvirtas žinojimas, ko noriu“, atskleidžia kūrėja.


Naujausiam kūriniui su komanda Jazzu sukūrė ir aistringą vaizdo klipą, kuriame įsiamžino ir ne vienas žinomas atlikėjos bičiulis.


„Klipo idėja gimė mūsų kasmetinėje žiemos rezidencijoje Filipinuose. Atskrido filmavimo komanda, prasidėjo darbai, o egzotikos buvo daug. Prie Taal ežero, ispanų karininko šeimos namuose prasidėjo „Why Wait“ vizualinė istorija, kuri pasibaigė Lietuvoje –su nuostabiausias draugais, talentingiausiais aktoriais ir nerealiausia Nejinsky trupe. Manau, mano drąsią idėją išpildyti pavyko su kaupu ir mes labai jusliai ir taikliai perteikėme begalinę dviejų žmonių aistrą ir ryšį, kuris kutena slapčiausias sielos kerteles. Ir tada norisi gyventi“, džiaugiasi Justė.


Šią vasarą Jazzu po pertraukos surengs ir keletą įspūdingų pasirodymų. Liepos 28 dieną. Vilniaus širdyje, Valdovų rūmų kieme „Midsummer Vilnius“ festivalyje, rugpjūčio 10 d. Trakų pilies kieme, rugpjūčio 14 d. Palangos koncertų salėje, o rugpjūčio 16 d. Kaune, VDU botanikos sode.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis