Limfoma serganti I.Burlinskaitė prasitarė apie plaukus: „Buvau šokiruota sužinojusi, kaip atrodysiu“ 

Nuomonės formuotojai, sporto trenerei Indrei Burlinskaitei - Vaisietai diagnozuota ketvirtos stadijos limfoma. Žinoma moteris drąsiai dalijasi išgyvenimais socialiniame tinkle ir pasakoja, kaip kovoja su prieš kurį laiką diagnozuota liga.

Žinoma moteris antradienį pasisveikino iš namų Druskininkuose ir pasidalijo savo išgyvenimais.


„Sveiki visi. Tai va, aš prisikrovusi pilną puokštę pagalvių, įsitaisiusi savi namuose prie teliką, panašiai kaip ligoninėje. Bandau truputėlį pasikrauti energijos, nes ji momentais užkyla ir paskui sėda šiek tiek, tai tada norisi prigulti, pailsėti. Tuo pačiu noriu pasidžiaugti, kad esu namuose ir, kaip daug kas iš jūsų rašėte, atrodo, kad namuose viskas, net ir sienos gydo. Vakar buvo labai jaukus sutikimas namučiuose. Grįžome su vyru vakare iš ligoninės. Draugai buvo absoliučiai viskuo pasirūpinę – namai sutvarkyti, langai išblizginti, gėlytės pamerktos, Liudo tėvelių ir mano mamos dovanos, staigmenėlės.


Žinot, ligoninėje viskas buvo labai paprasta – guli, tau atneša vaistus, lašelines pastato, pusryčiai, pietūs. Viskas jau sureguliuota – belieka tik vaistus sugerti, pagulėti ir miegoti. Bet gydymas turi nuosekliai, ištisai tęstis, tad faktiškai kiekvieną dieną namuose turiu suvartoti panašias geriamų ir leidžiamų vaistų dozes. Šiandien pagrindinis dalykas, kurį padariau atsikėlusi ryte – susidėliojau mitybos režimą, kad būtų trys normalūs valgymai, 2 papildomi užkandžiai. Liudas šiandien nupirko tokią dėžutę, kur susiplanuosiu visus savo vaistus, kad viskas būtinai būtų sugerta. 


Grįžau į namus ir atrodo, kad galėčiau truputėlį atsipalaiduoti, pasidžiaugti, bet gyvenu ta mintimi, kaip kaip viskas žaibiškai prasidėjo, taip greitai tęstųsi ir kuo greičiau pasibaigtų. Su nekantrumu laukiu savo antrosios chemoterapijos, kurios numatyta data yra birželio 12 diena. Dabar labai svarbus šis periodas – 2 savaitės iki chemoterapijos. Be to, kad turėsiu saugoti save, vengti viešų vietų, miegoti, valgyti, turėsiu nuolat darytis kraujo tyrimus ir stebėti kraujo rodiklius, kad jie būtų geri. Jei jie nukris prieš pat chemoterapiją, tą nemalonų procesą teks nukelti, ko aš labai nenorėčiau. Vakar viskas įtartinai pakrito – ir kraujas, ir kalis, ir baltymas.Indrė Burlinskaitė su vyru įsiamžino šventinėje fotosesijoje: pademonstravo madingus įvaizdžius
Indrė Burlinskaitė su vyru įsiamžino šventinėje fotosesijoje: pademonstravo madingus įvaizdžius
Martynas StankaitisDaug kas nedrįstat klausti manęs dėl plaukų – nebijokit, galit drąsiai klausti. Šiai dienai aš esu su viskuo susitaikiusi ir žinau, kad niekas nebus kitaip. Nors iš tiesų, kai sužinojau, kokia mano liga, mano prašymas buvo daryti kažką, kad išsaugočiau plaukus. Teisybei, man buvo šokas, kai sužinojau, kaip atrodysiu vėlesniame laikotarpyje. Žinau, kad plaukų išsaugoti man nepavyks. Pirma chemoterapija jų dar nenužudė – mano plaukai stiprūs, bet labai pasilpnėję. Atrodo, lengva pasakyti, kad plaukai ataugs. Visi, esantys šioje situacijoje, tą suprantam, bet visgi plaukai yra moteriškumas. Asmeniškai man, kaip visą gyvenimą mėgstančiai prisižiūrėti, tas žingsnis bus tikrai sudėtingas, aš net neabejoju. Bet prisipažinsiu, kada man pasidarė drąsiau, kada pradėjau nebijoti savo išvaizdos pokyčių – tada, kai šią žinią paskleidžiau viešai ir sulaukiau begalinio jūsų palaikymo. Tas palaikymas man tapo motyvacija. Supratau, kad mane priimsite tokią ir anokią “, - dalijosi Indrė. 


Primename, kad apie tai, kad moteris susidūrė su vėžio diagnoze, I. Burlinskaitė pranešė gegužės viduryje. „Labas visiems, kas mane sekate ir laukiate naujienų iš manęs. Šiandien po truputį kraunamės daiktus. Ačiū Dievui, su manimi kartu važiuos Liudas. Važiuosime į Kauno klinikas, kur man bus atlikti tyrimai. Iš esmės diagnozė man yra aiški ir daktaras man patvirtino. Iš tiesų mes girdime apie įvairias nelaimes, baisias tragedijas, ligas. Tai mintys natūraliai blokuoja nuo to, kad tau taip negali būti, taip niekada neatsitiks. Aš galvojau, kad man taip niekada neatsitiks. Šita žinia man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje. Jis yra net 8 centimetrų dydžio. Kiek jis išplitęs, sužinosime artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo“, - teigė I. Burlinskaitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis