Piktuoliai sukritikavo Arianą Grande: ji graži tik pasidažiusi? (FOTO)

Niekam ne paslaptis, jog negatyvo bei pavydo kupinų žmonių internete gausu. Dažniausiai tokie virtualūs kenkėjai reiškiasi komentaruose - apkalbinėja, šmeižia, prasivardžiuoja ar pašiepia įvairius žmones ar reiškinius. Užsienio žvaigždės jau senokai susitaikė su žinomumo kaina ir stengiasi atsiriboti nuo kritikuojančių komentarų.

Jos žino - jei kiekvieną piktuolio komentarą jautriai priimsi, toli neisi. Garsioji JAV atlikėja Ariana Grande per savo profesinę karjerą yra skaičiusi ir išgirdusi ne vieną neigiamą komentarą. Daugelis kritikuoja jos dirbtinę išvaizdą, iš praeities skrynių ištraukia faktus apie buvusią ir plastinių operacijų pakeistą išvaizdą, teigia, kad atlikėja visiškai neturi balso, negeba šokti, nėra lanksti ir paprasčiausiai nėra talentinga... Kritikos sąrašą galėtume tęsti ir tęsti.

Tikra aukso kasykla tapo naujausios Arianos paparacių užfiksuotos fotografijos, kuriose ji vilkėdama marškinėlius kontraversišku užrašu Pussies Against Trump palieka mylimojo, reperio Mac Millerio namus Los Andžele. Ariana nuotrukose - be lašelio makiažo bei su paveltais plaukais, lyg ką tik atsikėlusi. Nors mūsų kuklia nuomone, įžymybė iš ryto atrodo kaip ir visos likusios pasaulio merginos bei moterys, įtūžio kupini komentatoriai rėžė, jog balsingoji atlikėja atrodo baisiai. „Ariana, dažniau pasirodyk be kosmetikos tam, jog pamatytume tavo tikrąjį veidą!“, „Pažvelgusi į Arianą supratau, jog aš iš tiesų atrodau ne taip jau blogai...“, „O vargeli, tokio rytinio veido patinimo jau senokai neteko regėti. „Ariana, kur tavo stilistų ir vizažistų komanda, kai jos labiausiai reikia?“

Tokie ir panašūs komentarai skriejo Arianos pusėn. Nors, tikėtina, žymioji atlikėja jų akyse neregėjo ir šiuo metu yra labiau susikoncentravusi į muzikos kūrimą bei asmeninio gyvenimo gerinimą, jai tikrai nebūtų malonu skaityti tokius pagiežos kupinus komentarus. O skaudžiausia tai, jog be abejonės didžioji dalis komentatorių yra moteriškosios lyties atstovės, kurios vargu ar atrodo įspūdingiau atsikėlusios rytais. Merginos, kur mūsų solidarumas ir diskretiškumas? Kuo toliau, tuo labiau atrodo, jog interneto pasaulis ne suvienija, o išskiria.

February 23: Ariana spotted out in Los Angeles 💜

A post shared by Ariana Grande (@arianagrandeupdatesx) on Feb 24, 2018 at 12:16am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis