Po internetą išplitusiame vaizdo įraše S. Gomez pademonstravo savo tikrąjį charakterį: rėkė ant apsaugos darbuotojo

Įkaitęs atlikėjos Selenos Gomez pokalbis su apsaugos darbuotoju buvo užfiksuotas praėjusio penktadienio vakarą. 

Atlikėja keliavo į Beyoncé „Renaissance“ koncertinio turo „Stade de France“ dalį stadione Paryžiuje, kai sustojo šaukdama ant apsaugos darbuotojo. Savaitgalį „Twitter“ išplatintoje gerbėjo filmuotoje medžiagoje Selena Gomez atrodė akivaizdžiai pikta.


Socialinės žiniasklaidos vartotojai spėliojo, kad vyras buvo Selena Gomez asmeninis apsaugos darbuotojas, nes per koncertą jis buvo pastebėtas ją sekantis keliuose vaizdo įrašuose. 
Kai kurie teigia, kad 30-metė atlikėja pyko dėl apsaugos darbuotojo „vėlavimo“, kiti gyrė ją už tai, kad ji „gynė savo gerbėjus“ nuo asmens sargybinio po to, kai jis tariamai buvo „šiurkštus“ su jais. Tiesa, daugelis stebėjosi, kad atlikėja atrodo itin emocinga, todėl Selena Gomez fanai susirūpino jos emocine sveikata.


Beyoncé pasirodymas Paryžiuje įvyko po to, kai ji išleido savo ilgai lauktą septintąjį albumą „Renaissance“, kuriame skamba tokie hitai kaip „Cuff It“ ir „Break My Soul“. 2022 m. rugsėjį „Page Six“ išskirtinai pranešė, kad Beyoncé šią vasarą surengs „Renaissance“ turą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis