Skandalingąją „pūvančią“ J. Depp šypseną įvertino garsenybių odontologas: „Dantys nebuvo tinkamai valomi metų metus“

Nors Kanų kino festivalyje aktorius Johnny Depp buvo dėmesio centre, tačiau žmonės kalbėjo apie jį ne tik dėl jo pasirodymo filme „Jeanne du Barry“. 

Vakar prieštaringai vertinamo aktoriaus nuotraukos, kuriame matyti, kaip jis žengia raudonu kilimu, greitai pasklido po internetą, o daugelis gerbėjų susitelkė į jo „pūvančius“ dantis. „Johnny Depp dantys tiesiog pūva“, – rašė vienas aktoriaus gerbėjas, kartu paviešinęs aktoriaus nuotraukas. „Naujasis Johnny Depp filmas #JeanneDuBarry debiutuoja kartu su neprižiūrėtais dantimis“, – pridūrė kitas. 


Tačiau nepaisant to, kad gerbėjai tiki, kad Johnny Depp dantys „pūva“ jo burnoje, garsus odontologas daktaras Apa portalui Pagesix tikina, kad tai paprastas agresyvaus dantų emalio nusidėvėjimo atvejis. 


„Emalis yra ryškiai nusidėvėjęs per visą gyvenimą“, - aiškina Apa. Daktaras Apa, kuris yra atsakingas už Ramonos Singer, Kendall Jenner, Simono Cowello ir kitų įžymybių šypsenas, mano, kad J. Depp aistra kavai ir cigarilėms yra kalta dėl „dėmėtų“ dantų, kurie, jo teigimu, greičiausiai nebuvo tinkamai valomi „metų metus“.


Johnny Depp
Johnny Depp
Vida PressDantų žinovas siūlo „Karibų piratų“ žvaigždei pataria juos „tikrai gerai išvalyti“, kad pagerėtų jo burnos ertmės būklė. Norint atkurti dantų nusidėvėjimą, Apa rekomenduoja laminates. „Rinkčiausi laminates, nes jam dar reikia atkurti ir sąkandį“, – aiškina Apa.


Johnny Depp
Johnny Depp
Vida PressJohnny Depp
Johnny Depp
Vida PressDeja, „Turisto“ aktorius greičiausiai nesidomės jokiais ekstremaliais odontologiniais darbais, nes kadaise gyrėsi „supuvusiais“ dantimis su „daug ertmių“.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis