I. Burlinskaitė pasidalijo jautriu tekstu: „Ugnis, kuria degiau, staiga prigeso“

Nuomonės Indrė Burlinskaitė-Vaisieta praėjusią savaitę pranešė, kad serga ketvirtos stadijos kraujo vėžiu.

Žinoma moteris drąsiai dalijasi išgyvenimais socialiniame tinkle ir pasakoja, kaip kovoja su prieš kurį laiką diagnozuota liga. Šiuo metu ji su vyru Liudu Vaisieta dienas leidžia Kauno klinikose, kur iki šiol jai yra atliekami tyrimai. Šiandien ryte pasidalijo už širdies griebiančiais žodžiais.


„Visada buvau sau griežta - ne taip kojas sustačiau, ne tuos batelius užsidėjau. Per mažai gera, per mažai graži. Po kiekvieno viešo pasirodymo sakydavau: „Indre, galėjai geriau.“ Tą dieną, kai sužinojau, kad sergu vėžiu, pro akis prabėgo visas gyvenimas. Absoliučiai viskas, kas iki tol rodėsi reikšminga, įgavo kitą arba visai neteko prasmės. Ugnis, kuria degiau, staiga prigeso. Ir aš sustojau. „Besotė“, - sau pasakiau. Iš tiesų, šiandieną man didžiausia šventė kasryt nubusti mylimo vyro glėby. Ir svajoti, kad kažkuriai saulei pakilus aš ir vėl būsiu sveika. Branginkite akimirkas, artimus ir save“, - rašė Indrė Burlinskaitė ir pasidalijo nuotrauka.


Šis įrašas socialiniuose tinkluose sulaukė itin daug palaikymo - po juo plūdo Indrę kovoje su klastinga liga palaikančių žmonių komentarai.


Indrė Burlinskaitė
Indrė Burlinskaitė
Organizatorių archyvasPrimename, kad apie tai, kad moteris susidūrė su vėžio diagnoze, I. Burlinskaitė pranešė praėjusios savaitės trečiadienio vakarą. „Labas visiems, kas mane sekate ir laukiate naujienų iš manęs. Šiandien po truputį kraunamės daiktus. Ačiū Dievui, su manimi kartu važiuos Liudas. Važiuosime į Kauno klinikas, kur man bus atlikti tyrimai. Iš esmės diagnozė man yra aiški ir daktaras man patvirtino. Iš tiesų mes girdime apie įvairias nelaimes, baisias tragedijas, ligas. Tai mintys natūraliai blokuoja nuo to, kad tau taip negali būti, taip niekada neatsitiks. Aš galvojau, kad man taip niekada neatsitiks. Šita žinia man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje. Jis yra net 8 centimetrų dydžio. Kiek jis išplitęs, sužinosime artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo“, - teigė I. Burlinskaitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis