Dijora Petrikonytė paneigė mitą, kad modeliai alina save dietomis: „Labai mėgstu makaronus ir įvairias picas“

Žinomas TV veidas bei modelis Dijora Petrikonytė dievina nuotykius, į kuriuos visuomet neria visu šimtu procentų. Neįveikiamų užduočių jai nėra, o visas jos patirtis nuolatos palydi ir plati merginos šypsena. Tačiau kokia Dijora yra tuomet, kai išsijungia kameros? Apie visa tai ji papasakos jau šį šeštadienį, TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“.

Pastaruoju metu Dijora, kartu su kitais aštuoniais puikiai Lietuvoje žinomais žmonėmis, gyveno unikalaus šokių ir nuotykių projekto „Tangomanai“ ritmu. Pagrindinis visų į Argentiną išvykusių dalyvių tikslas buvo išmokti šokti tango, tačiau Dijorai šis projektas atnešė ir kitokių pamokų.


„Projekte susidūriau ir su fiziniais iššūkiais. Buvo daug šokių, labai greitas tempas, didžiulis karštis, ir, žinoma, argentiniečių temperamentas. Taip pat projekte patyriau ir traumų, po kurių supratau, kad tikrai neinu jaunyn – mano kaulai retėja ir reikėtų pradėti valgyti maistingesnį bei sveikesnį maistą“, – pasakos Dijora.


Ir nors viduryje projekto D. Petrikonytė ir jos partneris Mauro iškrito, ir dėl nugalėtojų titulo kovoti šio sekmadienio „Tangomanų“ finale nebegalės, jų gerbėjai kviečiami už juos balsuoti specialiame naujienų portalo tv3.lt balsavime, renkant mylimiausią porą! Mylimiausia pora gali tapti bet kuri projekto pora. Daugiausiai simpatijų surinkę šį sekmadienį bus apdovanoti specialiu prizu. Balsuoti kviečiama adresu www.tv3.lt/tangomanai


Tolimoji Argentina Dijorą nustebino ne tik savo aistra šokiui, bet ir ypatinga virtuve: „Šios šalies žmonėms mėsa yra numeris vienas. Mane labai nustebino, kad gauti daržovių ten yra ganėtinai sudėtinga. Kadangi esu didelė daržovių mėgėja, man tai buvo lengvas virtuvinis šokas, kad jie valgo vien sumuštinius, batoną ir daug mėsos.“


Dijora ne vienerius metus sukasi modelių pasaulyje – ne kartą esame girdėję, jog konkurencija čia itin didelė, o merginos neretai alina savo dietomis. Vis dėlto Dijora paneigia ir šį stereotipą.


„Labai mėgstu makaronus ir įvairias picas. Žinoma, mėgstu ir daržoves, bet man dažnai jų trūksta vien dėl papildomų spalvų lėkštėje ar pozityvios vasariškos nuotaikos. Su sveika mityba labai dažnai prasilenkiu, tačiau suprantu, kad ilgai tuo piktnaudžiauti nebegalėsiu – su amžiumi lėtėja ir mano medžiagų apykaita“ , – šypsosis laidoje ji.


Visai kitaip nei Dijora maitinasi jos mylimasis – vyras laikosi griežto mitybos plano. Stipriai skiriasi ir jų pusryčių pasirinkimai: „Mano draugo standartiniai pusryčiai yra 8 virti kiaušiniai ir tik du su tryniais. Tuo tarpu aš pusryčiams valgau kažkokį skanų deserčiuką su kava. Taigi, kalbant apie rytinį maistą, čia niekada nėra bendro kompromiso.“


O kartą pora dėl to, kad Dijora pradėtų valgyti sveikiau, netgi buvo susilažinę. Tiesa, priprasti prie kitokių produktų pasirinkimų žinomai merginai nebuvo paprasta.


„Kadangi turiu polinkį visur dalyvauti ir laimėti, su draugu buvome susilažinę, kad pakeisiu savo mitybą. Galiu pasakyti, kad buvo labai sunku, nes tas maistas, pavyzdžiui, tunas iš skardinės ir agurkai, manęs tikrai nesužavėjo. Prisimenu, kaip vieną kartą net išsitraukiau tą produktų sąrašą ir klausiau savo draugo, kodėl aš negaliu valgyti šaltibarščių, jei į juos įeina ir pienas, ir burokėliai bei agurkai?“ – prisimins ji, o laidoje žiūrovai sužinos Dijoros mylimojo atsakymą.


Kol laidos vedėja Ilona šnekučiuosis su Dijora, laidos šefas, kepsninių virtuozas Robertas Svetlauskas, paruoš sveiką ir labai skanų patiekalą – korėjietiško stiliaus krevečių mėsainį. Kaip Dijora įvertins šį patiekalą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis