Su vėžio diagnoze susidūrusi Indrė Burlinskaitė - Kauno klinikose: atskleidė, kaip jaučiasi

Nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė - Vaisieta (36 m.) praėjusio trečiadienio vakarą savo socialinės medijos paskyros sekėjams pranešė, kad sulaukė sveikatos tyrimų rezultatų. Paaiškėjo, kad moteriai diagnozuotas kraujo vėžys.

Vakar moteris ir vėl kreipėsi į savo socialinės medijos sekėjus ir pranešė, kaip jaučiasi.


„Sveikinuosi su jumis iš Kauno klinikų. Guliu dabar tokioj nedidelėj palatėlėj, ką tik suleido man radioaktyvią medžiagą ir laukiu, kada mane pasiims. Važiuosime daryti tyrimų. Nieko čia labai baisaus, nemalonaus manęs šiandien nelaukia, tai rami sau guliu. Šiandien nieko nebijau. Tik savijauta nei tokia, nei anokia, net nusišneku. Silpnoka šiek tiek, jėgų trūksta, tai nekantriai laukiu, kada prasidės gydymas, kad ir koks jis bebūtų sunkus. Kuo greičiau jis prasidės, tuo greičiau pasibaigs“, - dalijosi I.Burlinskaitė.Indrė Burlinskaitė, Liudas Vaisieta
Indrė Burlinskaitė, Liudas Vaisieta
Martynas StankaitisApie tai, kad moteris susidūrė su vėžio diagnoze, I. Burlinskaitė pranešė trečiadienio vakarą. „Labas visiems, kas mane sekate ir laukiate naujienų iš manęs. Šiandien po truputį kraunamės daiktus. Ačiū Dievui, su manimi kartu važiuos Liudas. Važiuosime į Kauno klinikas, kur man bus atlikti tyrimai. Iš esmės diagnozė man yra aiški ir daktaras man patvirtino. Iš tiesų mes girdime apie įvairias nelaimes, baisias tragedijas, ligas. Tai mintys natūraliai blokuoja nuo to, kad tau taip negali būti, taip niekada neatsitiks. Aš galvojau, kad man taip niekada neatsitiks. Šita žinia man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje. Jis yra net 8 centimetrų dydžio. Kiek jis išplitęs, sužinosime artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo“, - teigė I. Burlinskaitė.


Primename, kad antradienį Indrė Burlinskaitė-Vaisieta socialinėje medijoje pasidalijo kadru iš Kauno klinikų palatos. Nuotraukoje ji pozavo su vyru Liudu Vaisieta. „Kai gyvenimas nori tau kažką pasakyti… Sustok. Įsiklausyk. Priimk“, - rašė Indrė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis