Aktoriaus S. Stallone vidurinėlė dukra išaugo į tikrą gražuolę: 24 m. mergina užkariauja mados bei kino pasaulį

Garsaus aktoriaus Sylvesterio Stallone šeima - gausi. Jis turi net penkias atžalas. Trijų iš jų susilaukė drauge su buvusiu supermodeliu Jennifer Flavin.

Kone garsiausia iš visų trijų garsiojo aktoriaus bei buvusio supermodelio atžalų yra kylantis modelis ir aktorė vidurinėlė Sistine (24 m.), kuri su kiekvienais metais darosi vis žavesnė bei... drąsesnė. Sylvester numylėtinės dukrelės Instagram paskyroje apstu gana atvirų nuotraukų, kuriose ji demonstruoja sporto salėje dailintas kūno formas. Be aktyvios fizinės veiklos savo gyvenimo neįsivaizduojanti Sistine turi tobulą figūrą ir yra tikras atradimas modelių agentūroms. Talentinga, žinanti savo vertę, turinti stiprų charakterį (paveldėtą iš tėčio - kietojo riešutėlio) bei... be galo žavi!Sistine Stallone (kairėje)
Sistine Stallone (kairėje)
Vida PressSistine Stallone
Sistine Stallone
Vida PressSistine Stallone
Sistine Stallone
Vida PressSistine Stallone
Sistine Stallone
Vida PressSistine šiuo metu atsidavusi modelio darbui bei aktorystei, taip pat teikia ypatingą dėmesį vienai didžiausių savo aistrų - keliavimui. Garsusis tėvas ir mama, buvęs modelis Jennifer Flavin šiai Sistine svajonei suteikė palaiminimą, mat trokšta, jog mergina atrastų save, o vienas iš savęs atradimo būdų ir yra kelionės.


Sistine save jau išbandė aktorės amplua: vaidino nemažai populiarumo sulaukusiame filme „47 metrai žemyn“ ir tuoj debiutuos trileryje „Vidurnaktis Switchgrasse“ su tokiomis pramogų pasaulio žvaigždėmis kaip Bruce Willis ir Megan Fox.


Na, kadangi Sistine turi tokius puikius genus, tikėtina, kad jos laukia šviesi ir sėkminga ateitis!


Sistine Stallone
Sistine Stallone
Vida PressSistine Stallone
Sistine Stallone
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis