Natūralų grožį puoselėjančios kosmetikos „Namasté“ pristatyme – veido jogos pamoka

Po daugybės metų ieškojimų ir tyrimų, kosmetikos kompanijaRituals“ pristatė naują, pažangią veido priežiūros liniją „The Ritual of Namasté“. Įvertinti su pagarba gamtai ir odai sukurtos kosmetikos linijos atvyko ir žinomos moterys. Vėlyvų pusryčių metu buvo papasakota apie šią prabangią produktų liniją, vyko veido jogos pamoka ir pašnekesiai apie grožį.

Visi „Namasté“ linijos produktai pagaminti tik iš natūralių ar natūraliai išgaunamų komponentų, tam kad atskleistų natūralų odos grožį. „The Ritual of Namasté“ tikslas – paversti kasdienę rutiną į sielai artimą ritualą. Šios kosmetikos linijos sudėtinės dalys ypač patiks natūralumą vertinančioms moterims. Kosmetikos sudėtyje yra šventasis lotosas, šafrano žiedai, azijinė centelė, moringa.

Renginio metu viešnios sužinojo, kokie „Namasté“ produktai labiausiai tinka jų odai. Vėlyvųjų pusryčių taip pat vyko veido jogos pamoka su Renata Kalpakovaite. Sertifikuota veido jogos trenerė susirinkusiems vedė pamoką, kurios metu supažindino su veido jogos pradmenimis.

„Veido jogos namų“ instruktorė renginyje pademonstravo pratimus, kuriuos reguliariai atliekant galimai išvengti arba panaikinti raukšles. Visus veido jogos ar savimasažų pratimus reikia atlikti užsitepus kremą ar veido aliejų. Tam idealiai tinka „Namasté“ linijos produktai. „Slidus, maitinantis pagrindas yra labai svarbu. Tiesa, reikėtų pasirinkti sau tinkamiausią priemonę. Jei darysime veido jogą be jokio pagrindo, mūsų oda kentės“, – pasakojo veido jogos trenerė.

Namų jaukumo ir kosmetikos prekinio ženklo ženklo „Rituals“ surengtų pusryčių nepraleido Simona Burbaitė, Justina Gafarovaitė, Ingrida Martinkėnaitė, Jolanta Sadauskienė, Simona Starkutė, Deimantė Kazėnaitė, Liucina Rimgailė, Viktorija Šaulytė, Renata Šakalytė-Jakovleva, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Eglė Daugėlaitė, Urtė Šilagalytė, Julija Steponavičiūtė, Rūta Mackevičiūtė, Urtė Mikelevičiūtė, Diana Dargienė su dukra Une ir kitos.

„The Ritual of Namasté“ sudaro penkios kosmetikos linijos: švytėjimo, valomoji, drėkinanti, stabdanti senėjimą ir skirta jautriai odai. Visi kosmetikos ingredientai išgaunami pažangiausiose pasaulio laboratorijose. „Namasté“ pavadinimas sako: „Mano siela garbina tavo sielą“. Ir šioje „Rituals“ kosmetikos linijoje yra nepamirštas rytų kultūros žavesys – atrasti grožį ir laimę mažuose dalykuose, sustoti ir pasimėgauti ramybe kasdienių ritualų metu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis